🏠 Strona główna Newsy Games with Gold styczeń 2022 – cztery gry do odebrania!

Games with Gold styczeń 2022 – cztery gry do odebrania!

Pomimo, że jeszcze większość z nas cieszy się świętami i liczy dni do sylwestra to Microsoft nie próżnuje i opublikował listę darmowych gier, które będzie można odebrać w styczniu w ramach subskrypcji Games with Gold.

Games with Gold styczeń 2022 – lista gier

Nowy rok 2022 zbliża się wielkimi krokami, więc i zbliżają się kolejne darmowe tytuły dla wszystkich subskrybentów Xbox live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Początek roku Microsoft otwiera trzema strzelankami wraz z uroczą przygodówką.

W styczniu 2022 subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • NeuroVoider – od 1 do 31 stycznia
  • Aground – od 16 stycznia do 15 lutego
  • Radiant Silvergun – od 1 do 15 stycznia
  • Space Invaders Infinity Gene – od 16 do 31 stycznia
lista gier Games with Gold styczeń 2022

Fanów gier akcji i strzelanek na pewno ucieszy obecność aż trzech tytułów z tego gatunku. Fani retro gier na pewno powinni rzucić okiem na Space Invaders Infinity Gene od Square Enix. Gra swoją rozgrywką i stylistyką nawiązuje do pierwszych gier automatowych.

Gry warte uwagi w Games with Gold w styczniu 2022

Jednym z ciekawszych tytułów ze styczniowego wydania Games with Gold jest NeuroVoider. To strzelanka w stylu retro z widokiem z góry urozmaicona o elementy RPG. W grze wcielamy się w jednego z czterech ocalałych po zagładzie przez bezduszne roboty. Celem gry jest unicestwienie robotów i uratowanie świata. Grę można przechodzić w pojedynkę lub w trybie lokalnej kooperacji do czterech graczy.

NeuroVoider Games with Gold styczeń 2022

Drugim ciekawym tytułem ze styczniowego zestawienia jest tytuł Aground. To połączenie gry survivalowej i przygodowej, w której rozpoczynamy jako samotna osoba na bezludnej wyspie. Głównym zadaniem jest poradzić sobie w nowych warunkach poprzez stworzenie podstawowych narzędzi i przedmiotów, a także eksplorować świat.

Zwiastun Games with Gold styczeń 2022

Zobacz więcej:

5/5 - (19 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 272
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy