🏠 Strona główna Newsy Rozdział Portrait of a Murder w Dead by Daylight już dostępny!

Rozdział Portrait of a Murder w Dead by Daylight już dostępny!

W dniu 30 listopada pojawił się nowy rozdział do gry Portrait of a Murder. Nowe rozszerzenie do gry dodaję zabójczynię Artystkę, ocalałego Jonaha Vasqueza i mapę Gniazdo Kruków.

Artystka – Carmina Mora

dbd zabójca Artystka

Surrealistyczne obrazy Carminy Mory były fascynujące i kontrowersyjne. Po brutalnym spotkaniu, w wyniku którego została okaleczona, Artystka trafiła do wymiaru Bytu. Stała się groteskowym narzędziem zemsty i zamienia wrogów w padlinę dla stada.

Jak opisywalliśmy w naszym poprzednim newsie dotyczącym wersji PTB, Artystka to kolejna zabójczyni, której moc charakteryzuje się atakami na odległość. Wykorzystuje w tym celu grupę złowieszczych kruków, które może posyłać w wielu miejscach na mapie. Jej unikalne umiejętności to: Ponure objęcia, Hak Plagi: Rezonans bólu, Klątwa: Penitmento.

Ocalały – Jonah Vasquez

Nowy ocalały Jonah Vasquez

Rozszyfrowywanie równań matematycznych i zawartych w nich tajemnic było jego drugą naturą. Teraz na każdym kroku dostrzega złowrogą prawdę: wzór wskazujący na przerażającą rzeczywistość, której nie sposób pojąć. Jednak Vasquez dobrze wie, że w liczbach tkwi siła.

Matematyczny geniusz Jonah Vasquez kieruje się logiką. Zagadki logiczne to jego pasja, równania matematyczne to jego specjalność oraz potrafi docenić złożoność natury. Jego unikalne umiejętności to: Przezwyciężenie, Działanie korekcyjne, Urok: Wykładniczość.

Zapomniany cmentarz: Gniazdo kruków

Gniazdo kruków w Dead by Daylight

W grze pojawia się tego nowy wymiar Zapomniany Cmentarz, a w nim lokacja Gniazdo kruków. Jest to pierwsza mapa utrzymana w pustynnej stylistyce, która nawiązuje do Chile. W sercu mapy znajdziemy kryptę, którą wokół otacza wiele grobowców.

Udostępnij ten wpis!
Dead by Daylight
Default image
Mrrroziu
Miłośnik gier typu horror survival, jak i ogromny fan symulatorów. Ostatnio najwięcej czasu spędzam przy Dead by Daylight, przy grze będącej dla mnie świetnym zastrzykiem adrenaliny. W wolnych chwilach lubię też zaglądać do świata Minecrafta i The Sims realizując tam swoje szalone pomysły.
Liczba artykułów: 22
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy