Strona główna » Newsy » Zdjęcia obiektów z The Sims 4 Wnętrza z przepychem

Zdjęcia obiektów z The Sims 4 Wnętrza z przepychem

Wczorajsza zapowiedź najnowszej kolekcji The Sims 4 Wnętrza z przepychem dostarczyła fanom stosunkowo niewiele informacji. Twórcy zdradzili zaledwie datę premiery, krótki opis oraz dwa zdjęcia. Dzisiaj poznaliśmy już dużo więcej szczegółów na temat nowego rozszerzenia.

Gotowe pokoje i obiekty z TS4 Wnętrza z przepychem

Niewielka garść informacji podczas wczorajszej zapowiedzi The Sims 4 Wnętrza z przepychem sprawiła, że fani masowo zaczęli dopytywać o szczegóły nowego rozszerzenia. Kilka godzin temu producentka gry SimGuruAsh postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań na swoim profilu na Twitterze. Wraz z odpowiedziami pojawiło się kilka zdjęć, które zdradzają zawartość najnowszej kolekcji do The Sims 4.

nowa kolekcja the sims 4 wnętrza z przepychem

Producentka zdradziła, że w The Sims 4 Wnętrza z przepychem pojawią się 23 nowe obiekty. Wszystkie utrzymane są w stylu Regency, Chinoiserie i nowoczesnej abstrakcji, które charakteryzują się mnóstwem nadruków w połączeniu ze złotymi ozdobami. To sprawia, że pakiet idealnie będzie pasować do mebli z The Sims 4 Zostań gwiazdą, Styl dawnych lat, Zjawiska paranormalne i Wytworne przyjęcie.

Obiekty z The Sims 4 Wnętrza z przepychem

Twórcy zdają sobie sprawy, że nie wszystkim może odpowiadać, aż takie przeładowanie wzorami. Część obiektów z The Sims 4 Wnętrza z przepychem będą dostępne z gładkimi teksturami. Większość jednak będzie oparta na wzorach i mocnych kolorach, aby podkreślić style użyte do stworzenia kolekcji.

TS4 Wnętrza z przepychem

Sztukateria w najnowszej kolekcji do The Sims 4

Wśród nowości, które wcześniej nie były dostępne w The Sims 4, producentka wyróżniła listwy sztukaterii, którą będzie można dodać na ścianę. Obiekty dostępne są w trzech wysokościach ścian i działają jak listwy, więc można je dodać na dowolne tapety, a nawet okna i lustra. Sztukateria z The Sims 4 Wnętrza z przepychem będzie dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

Sztukateria w The Sims 4 Wnętrza z przepychem

Premiera najnowszego rozszerzenia do The Sims 4 zaplanowana jest na 21 marca 2022 roku. Kolekcja ma być dostępna na komputery PC i MAC oraz na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X.

5/5 - (16 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody