🏠 Strona główna Newsy The Sims 4 Wnętrza z przepychem – zapowiedź nowej kolekcji

The Sims 4 Wnętrza z przepychem – zapowiedź nowej kolekcji

EA oficjalnie zapowiedziało kolejną kolekcję do The Sims 4. Tym razem najnowsze rozszerzenie nosi nazwę The Sims 4 Wnętrza z przepychem i będzie skupiać się na obiektach dekoracyjnych, tapetach i dywanach w odważnych stylach.

Opis kolekcji The Sims 4 Wnętrza z przepychem

Na oficjalnych profilach społecznościowych zespołu The Sims opublikowane zostały właśnie posty z zapowiedzią najnowszej kolekcji – The Sims 4 Wnętrza z przepychem. Premiera rozszerzenia ma odbyć się już za tydzień – 21 marca 2022 roku. Tym razem twórcy przygotowali dla fanów obiekty dekoracyjne, nowe pokrycia ścian i podłóg oraz dywany w odważnych stylach.

The Sims 4 wnętrza z przepychem oficjalna zapowiedź

Kolekcja jest ostatnim punktem ze styczniowej rozpiski twórców The Sims 4. Dotychczas twórcy skrywali kolekcję za tajemniczym hasłem “Ekstra na maksa” – teraz już znane są szczegóły pakietu. Poniżej prezentujemy oficjalny opis The Sims 4 Wnętrza z przepychem.

Zamień swój salon w olśniewające wnętrze za pomocą elementów inspirowanych stylami regencji, chinoiserie i nowoczesnej abstrakcji. Dorzuć do tego kontrastujące detale, takie jak nowe tapety lub dywany i stwórz wystrój z najwyższej półki, który wprowadzi nieco przesadną, lecz przyjemną atmosferę.

  • Miej wszystko – Baw się wzorami i pozwól, aby kolory zderzały się ze sobą dzięki meblom w różnych stylach. Zastosuj kontrastujące i uzupełniające się detale, takie jak nowe tapety i dywaniki, aby skoordynować przesadzone stylizacje, które stworzą ruchliwą, ale piękną atmosferę.
  • Spróbuj wszystkich trzech – Połącz elementy estetyki Regency, Chinoiserie i nowoczesnej abstrakcji z mnóstwem nadruków, kształtów i kolorów. Wyraź siebie poprzez surrealistyczne złocone pastelowe odcienie, geometryczne wzory i intymne tekstury.

Zdjęcia z kolekcji Wnętrza z przepychem

Wraz z zapowiedzią twórcy opublikowali pierwsze zdjęcia z The Sims 4 Wnętrza z przepychem. Można na nich zauważyć wiele wzorów i kolorów. Uwagę zwraca zdecydowanie wzorzysta tapeta oraz nowy dywan w motywy roślinne. Nad kominkiem widoczne jest lustro ze złotą ramą, a tuż obok stoi ogromna lampa stojąca. Nowa kolekcja wprowadzi także nową kanapę, fotel, stolik oraz ozdobną komodę.

The Sims 4 Wnętrza z przepychem zdjęcia

Kolekcja The Sims 4 Wnętrza z przepychem będzie dostępna na komputerach PC i MAC oraz na konsolach PlayStation 4, 5, Xbxo Series X i One. Cena kolekcji to 24,90 zł.

The Sims 4 wnętrza z przepychem cena
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 215
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy