Strona główna » Promocje » Square Enix – weekend wydawcy: 27.02-02.03

Square Enix – weekend wydawcy: 27.02-02.03

Czekaliście na jakąś ciekawą grę w promocji od Square Enix? Teraz przyszła dobra okazja na zakup którejś gry od właśnie tego wydawcy, ponieważ na platformie Steam rozpoczęła się właśnie weekend wydawcy! Potrwa on do 02 marca 2020, a rozpoczął się właśnie dzisiaj – 27 lutego.

Na co warto zwrócić uwagę?

Poniżej przedstawiam listę produktów, na które warto zwrócić uwagę:

Na promocji są całe serie gier, takie jak seria Tomb Raider: od pierwszej części aż do najnowszej. Na uwagę zasługuje seria Just Couse a także Final Fantasy.

Promocji jest o wiele więcej, dlatego zapraszam do samodzielnego poszukiwania interesujących tytułów w promocji.

Więcej przeczytacie na Steam pod tym adresem.

5/5 - (1 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Rise of the Tomb Raider

Więcej o Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider to gra akcji, następca gry Tomb Raider z 2013 roku. W grze wcielamy się w postać Lary Croft, która to udaje się na Syberię, aby powstrzymać Trójcę.

Shadow of the Tomb Raider

Więcej o Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider to gra akcji i jest to kolejna część przygód Lary Croft. Jest to wchodząca w skład trylogii (wraz z grą Tomb Raider z 2013 roku i Rise of the Tomb Raider), która opowiada o początkach kariery Lary Croft. W tej części kontynuowany jest wątek powiązany z Trójcą, a akcja gry rozgrywa się najpierw w Meksyku, a następnie Lara trafia do Ameryki Łacińskiej.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody