Strona główna » Promocje » Gry Tomb Raider nawet 91% taniej z okazji 25-lecia serii

Gry Tomb Raider nawet 91% taniej z okazji 25-lecia serii

Na platformach Steam, Stadia, Humbe bundle, GOG.com, PlayStation i Xbox pojaiwły się promocje związane z serią przygód Lary Croft. Tytuły z “Tomb Raider” w nazwie obniżone zostały nawet o 90%. To całkiem spora obniżka i dobry moment na uzupełnienie całej swojej kolekcji. Zobacz przecenione tytuły!

Promocja na Tomb Raidera

W promocji do koloru do wyboru można wybierać sposób przeróżnych tytułów: od pierwszego Tomb Raidera z 1996 roku, po najnowszego Shadow of the Tomb Raider. Przeceny rozpoczynają się od 50% w wybranych DLC po nawet 91%.

Ponadto podstawy gier posiadają obniżoną cenę od 80% do 91%, co sprawia, że jest to jedna z najciekawszych promocji na Tomb Raidera.

Lista Tomb Raiderów w promocji na Steam

Poniżej lista tytułów na promocji:

 • Tomb Raider (1996) – taniej 86%
 • Tomb Raider II – taniej 86%
 • Tomb Raider III – taniej 86%
 • Tomb Raider IV: The Last Revelation – taniej 86%
 • Tomb Raider V: Chronicles – taniej 86%
 • Tomb Raider VI: The Angel of Darkness – taniej 86%
 • Tomb Raider: Legend – taniej 86%
 • Tomb Raider: Anniversary – taniej 89%
 • Tomb Raider: Underworld – taniej 89%
 • Tomb Raider (2013) GOTY – taniej 91%
 • Rise of the Tomb Raider – taniej 80%
 • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition – taniej 85%

Wszystkie powyższe obniżki można zobaczyć na platformie Steam, a link do całej wyprzedaży znajdziecie tutaj.

Seria Tomb Raider świętuje w 2021 roku swoje 25-lecie premiery pierwszego Tomb Raidera z 1996 roku, który w ów czasie był grą bardzo rewolucyjną. Gra opowiada o przygodach Lary Croft, znanej pani archeolog, a Tomb Raider z 2013 roku jest rebootem serii, w której to pokazana jest historia początku interesowania się archeologią i prastarymi artefaktami przez Larę.

Promocja na powyższe tytuły zakończy się 1. listopada 2021 (o godzinie 19:00 na platformie Steam).

Jednocześnie przypominamy, że w tym samym czasie trwa wyprzedaż halloweenowa na tej samej platformie.

5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Rise of the Tomb Raider

Więcej o Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider to gra akcji, następca gry Tomb Raider z 2013 roku. W grze wcielamy się w postać Lary Croft, która to udaje się na Syberię, aby powstrzymać Trójcę.

Shadow of the Tomb Raider

Więcej o Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider to gra akcji i jest to kolejna część przygód Lary Croft. Jest to wchodząca w skład trylogii (wraz z grą Tomb Raider z 2013 roku i Rise of the Tomb Raider), która opowiada o początkach kariery Lary Croft. W tej części kontynuowany jest wątek powiązany z Trójcą, a akcja gry rozgrywa się najpierw w Meksyku, a następnie Lara trafia do Ameryki Łacińskiej.

Tomb Raider (2013)

Więcej o Tomb Raider (2013)

Tomb Raider (2013) to gra akcji i jednocześnie reboot serii Tomb Raider. Główną bohaterką w grze jest Lara Croft, a w grze obserwujemy jej początki kariery jako słynna archeolog. Gra zmieniła swoją całą mechanikę w stosunku do poprzednich części, a głównym elementem przygody jest przetrwanie. Gra wraz z Rise of the Tomb Raider i Shadow of the Tomb Raider tworzą trylogię nowych przygód Lary Croft.

Tomb Raider Anniversary

Więcej o Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider Anniversary to gra akcji, która została wydana z okazji 10. rocznicy powstania serii Tomb Raider. Gra jest remakem pierwszej części gry z 1996 roku, a gracz wciela się w słynną panią archeolog – Larę Croft. Bohaterka udaje się na poszukiwania starodawnego artefaktu, zwanego Scionem.

Tomb Raider I (1996)

Więcej o Tomb Raider I (1996)

Tomb Raider (1996) to pierwsza część cyklu z Larą Croft w roli głównej. Jest to gra akcji, która okazała się być przełomową w świecie gier. W grze główna bohaterka otrzymuje lecenie na odnalezienie pierwszej części Sciona — starożytnego artefaktu. Akcja gry rozgrywa się w Peru, Grecji, Egipcie i zaginionej wyspie Atlantydzie.

Tomb Raider II: The Dagger of Xian

Więcej o Tomb Raider II: The Dagger of Xian

Tomb Raider II to kontynuacja serii z Larą Croft. Tym razem głównym wątkiem jest odnalezienie sztyletu Xian o niezwykłej mocy, a akcja gry rozgrywa się m.in. w Chinach i Wenecji. Gra została usprawniona o nowe ruchy głównej bohaterki i ulepszoną oprawę graficzną.

Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft

Więcej o Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft

Tomb Raider III to trzecia część z cyklu słynnej pani archeolog Lary Croft. Głównym celem w tej części to odnalezienie potężnych artefaktów, które zostały stworzone z meteorytów. Tak samo jak w poprzedniej części rozgrywka została nieco usprawniona, poprawiając przy tym oprawę audiowizualną.

Tomb Raider IV: The Last Revelation

Więcej o Tomb Raider IV: The Last Revelation

Tomb Raider IV: The Last Revelation to gra akcji, przygotowana przez studio Core Design. Jest to czwarta odsłona cyklu serii Tomb Raider z Larą Croft w roli głównej. Akcja gry rozgrywa się w Egipcie, a głównym celem jest zapobiegnięcie katastrofie zagłady świata, którą wywołała Lara Croft, wprowadzona w błąd przez swojego przewodnika.

Tomb Raider Legend

Więcej o Tomb Raider Legend

Tomb Raider Legend to siódma gra z serii z Larą Croft w roli głównej. Jest to gra akcji, a główna bohaterka próbuje odnaleźć kolejne fragmenty legendarnego miecza Excalibura. Tym razem grę wyprodukowało studio Crystal Dynamics, a wydawcą jest Eidos Interactive.

Tomb Raider Underworld

Więcej o Tomb Raider Underworld

Tomb Raider Underworld to ósma (nie licząc remakeu Tomb Raider Anniversary) osłona serii Tomb Raider. Główną bohaterką jest nieustraszona Lara Croft. Rozgrywka opiera się na poszukiwaniach artefaktów nordyckiego boga Thora w różnych częściach świata, w tym Tajlandii, Meksyku czy Morzu Andamańskim. Wraz z Tomb Raider Legend i Tomb Raider Anniversary tworzą trylogię.

Tomb Raider V: Chronicles

Więcej o Tomb Raider V: Chronicles

Tomb Raider V: Chronicles to gra akcji, gdzie główną bohaterką jest Lara Croft. Jest to kolejna odsłona przygód Lary Croft, jednak fabuła wygląda nieco inaczej od pozostałych. Lara Croft nie wraca ze swojej przygody z Egiptu (gdzie rozgrywała się akcja poprzedniej części gry) i zostaje uznana za zmarłą. Jej przyjaciele spotykają się w jej rodzinnej rezydencji i wspominają jej przygody.

Tomb Raider VI: The Angel of Darkness

Więcej o Tomb Raider VI: The Angel of Darkness

Tomb Raider VI: The Angel of Darkness to gra akcji, która została wydana przez studio Core Design. Gra stanowi przełom w całej serii, a przez twórców określana jest mianem gry nowej generacji. W grze główna bohaterka Lara Croft próbuje odnaleźć dowody niepopełnionej zbrodni, o którą jest oskarżona.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody