Gra Tomb Raider IV: The Last Revelation
Newsy i Kody

Tomb Raider IV: The Last Revelation
Tomb Raider IV: The Last Revelation

Tomb Raider IV: The Last Revelation w skrócie

Tomb Raider IV: The Last Revelation to gra akcji, przygotowana przez studio Core Design. Jest to czwarta odsłona cyklu serii Tomb Raider z Larą Croft w roli głównej. Akcja gry rozgrywa się w Egipcie, a głównym celem jest zapobiegnięcie katastrofie zagłady świata, którą wywołała Lara Croft, wprowadzona w błąd przez swojego przewodnika.

Najnowsze newsy Tomb Raider IV: The Last Revelation

Kody Tomb Raider IV: The Last Revelation

Wszystkie kody
Tomb Raider IV: The Last Revelation

Pozostałe gry z serii

Tomb Raider 12
Tomb Raider I (1996)
Tomb Raider II: The Dagger of Xian
Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft
Tomb Raider IV: The Last Revelation
Tomb Raider V: Chronicles
Tomb Raider VI: The Angel of Darkness
Tomb Raider Legend
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider Underworld
Tomb Raider (2013)
Rise of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider
Cała Seria Tomb Raider

Powiązane tematy


Więcej o Tomb Raider IV: The Last Revelation

Core Design — producent oraz wydawca gier komputerowych, po raz kolejny zasugerował się głosem fanów serii “Tomb Raider” oraz postanowił wydać kolejną, czwartą już część gry. Lara Croft — doskonale znana już przez wszystkich bohaterka, znów gra główne skrzypce, tym razem jednak jej celem jest ochrona całego świata.

Fabuła w Tomb Raider IV

Produkcja zabierze nas w podróż pełną niebezpieczeństw na tereny bezkresnych pustyni Egiptu oraz znajdujących się na nich tajemniczych grobowców. Poszukiwaczka przygód została oszukana przez swojego kompana, co doprowadziło do przebudzenia się przepotężnej, dotychczas uwięzionej istoty, która jest w stanie doprowadzić do zniszczenia wszechrzeczy. Aby uchronić wszystkich przed katastrofą, przemierzyć będziemy musieli pozostałości po starożytnych cywilizacjach w celu odnalezienia pewnej niezwykłej zbroi — artefaktu, który może okazać się ostatnią nadzieją, by ocalić życie ludzkości.

Rozgrywka w TR4

Toteż znów czeka na nas trójwymiarowa gra akcji z widokiem trzecioosobowym, pełna eksploracji, elementów zręcznościowych, oraz logicznych łamigłówek. W trakcie podróży znów przyjdzie nam korzystać z ekwipunku pełnego znalezisk, walczyć z niebezpiecznymi oponentami, a także stawiać czoła etapom wymagającym umiejętności prowadzenia jeepa.

Rozgrywka została ulepszona pod względem jej nieliniowości – i tym razem zrobiono to znacznie lepiej, niż w części trzeciej, bowiem poziomy można ukończyć paroma sposobami, a także wracać się do nich w późniejszych etapach rozgrywki. Do gry dodano również nowe akrobacje, z których może korzystać główna bohaterka.

Ciepłe przyjęcie Tomb Raider IV

Tomb Raider IV: The Last Revelation został bardzo ciepło przyjęty przez nawet najbardziej zagorzałych fanów serii, spełniając wysoko postawione przez siebie wymagania, oraz nawet, zdaniem niektórych, stając się najbardziej oryginalną częścią gry. Core Design nie zawiódł również w ulepszeniu sfery audiowizualnej swej nowej produkcji, czyniąc z czwartej części grę równie dobrą, co wszystkie jej poprzedniczki.

Jeżeli jesteście zainteresowani większą ilością artykułów, kodów lub nowości dotyczących produkcji Tomb Raider IV, to trafiliście w dobre miejsce.

Wymagania systemowe Tomb Raider IV: The Last Revelation

Minimalne wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows XP lub Windows Vista, lub Windows 7
  • Procesor: 1.8 GHz
  • Pamięć RAM:512 MB
  • Grafika: 3D kompatybilna z DirectX 9
  • Dysk twardy: 2 GB HDD wolnej przestrzeni

Start Poradniki Kody