Strona główna » Newsy » Nowa długość życia Simów w The Sims 4

Nowa długość życia Simów w The Sims 4

Ostatnio gracze The Sims 4 otrzymali bardzo dużo zmian w lipcowej aktualizacji, która przy okazji przyniosła kilka poważnych błędów. Tym razem gracze odkryli, że twórcy nie pochwalili się wszystkimi zmianami.

Fani odkryli zmiany w długości życia

Fani The Sims 4 w ostatnim czasie otrzymali całkiem ciekawy dodatek The Sims 4 Licealne lata, który był poprzedzony lipcową aktualizacją. Niestety radość nie mogła trwać dużo, ponieważ uaktualnienie zawierało poważne błędy, które rujnowały zapisy. I pomimo iż twórcy załatali najważniejsze błędy, to część z graczy nadal doświadcza usterek w grze, które cały czas zgłasza na oficjalnym forum EA.

Tym razem okazało się, że gracze zauważyli nieścisłości w długości życia ich Simów. Twórcy w artykule o lipcowej aktualizacji na oficjalnej stronie internetowej nie podało informacji o modyfikacji w liczbach dni Simowych, ale na forum potwierdził to producent SimGuruNick.

długość życia simów w The Sims 4

To była celowa zmiana, wszystkie przedziały wiekowe zostały lekko zmienione.

Różnice pomiędzy długościami życia w The Sims 4

Poniżej prezentujemy liczbę dni dla każdej grupy wiekowej w trzech długościach (krótkie, normalne, długie) przed lipcową aktualizacją The Sims 4 i po aktualizacji. Najbardziej zauważalną zmianą jest określanie dokładnej liczby dni emeryta, która do tej pory była losowa. Reszta zmian w liczbie dni nie powinna drastycznie wpływać na rozgrywkę, ale z pewnością będzie ona miała znaczenie dla graczy, którzy dokładnie obliczają liczbę dni życia swoich Simów.

Liczba dni życia Simów przed lipcową aktualizacją The Sims 4

Długość życiaNiemowlęMałe dzieckoDzieckoNastolatekMłody dorosłyDorosłyEmeryt
Krótkie1,54771212Zależy od Sima
Normalne3713132424Zależy od Sima
Długie122852529696Zależy od Sima

Liczba dni życia Simów po lipcowej aktualizacji The Sims 4

Długość życiaNiemowlęMałe dzieckoDzieckoNastolatekMłody dorosłyDorosłyEmeryt
Krótkie137711115
Normalne271321243314
Długie4285252888836

Źródło informacji: simscommunity.info

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody