Strona główna » Newsy » The Sims 4 Licealne Lata – oficjalna zapowiedź, zwiastun i data premiery

The Sims 4 Licealne Lata – oficjalna zapowiedź, zwiastun i data premiery

Właśnie EA oficjalne zapowiedziało dwunasty dodatek do The Sims 4 – Licealne Lata. Tym razem na graczy czeka cała masa nowości dla nastolatków. Poznaliśmy najważniejsze cechy nowego rozszerzenia, zrzuty ekranu, zwiastun, a także datę premiery!

Premiera The Sims 4 Licealne Lata już w sierpniu

EA właśnie opublikowało zwiastun oraz najważniejsze informacje związane z dwustanym dodatkiem do The Sims 4- Licealne Lata. Najnowsze rozszerzenie skupiać się będzie na najważniejszych aspektach w życiu nastolatka – bal maturalny, robienie psikusów oraz eksperymentowanie z własną tożsamością i trendami. Dodatek będzie oferował także szereg nowych interakcji związanych z poznawaniem nowych znajomych wraz z dołączaniem do klubów.

Dodatek The Sims 4 Licealne Lata swoją premierę będzie miał 28 lipca 2022 roku i będzie dostępny na komputerach PC, MAC oraz na konsolach PlayStation i Xbox. Cena dodatku to 179,90 zł i już teraz można składać zamówienia przedpremierowe, aby otrzymać zawartość dodatkową.

Screeny z The Sims 4 Licealne Lata i oficjalny opis

The Sims 4 Licealne lata origin

POZNAJ LICEALNE ŻYCIE – Przeżyj wszystkie wzloty i upadki szkoły średniej. Uczęszczaj na zajęcia osobiście, poznawaj swoich nauczycieli, przesiaduj w stołówce, a nawet dekoruj swoją szafkę! Twoje najcenniejsze chwile mogą się wydarzyć, gdy będziesz spędzać czas z przyjaciółmi po szkole.

The Sims 4 Licealne lata premiera

PONADCZASOWE WSPOMNIENIA NASTOLATKÓW- Przetańcz całą noc na balu i świętuj ukończenie szkoły z rodziną i przyjaciółmi (jeśli nadążysz z pracą w szkole!). Oprócz tych wielkich chwil Simowie mogą zawierać przyjaźnie na całe życie, być zapraszani przez innych nastolatków, brać udział w zajęciach pozaszkolnych i zespołach oraz przeżywać rollercoaster dojrzewania.

The Sims 4 Licealne lata cena

ZACZNIJ DZIAŁAĆ- Szkoła średnia to czas odkrywania siebie! Znajdź w sobie pewność siebie, aby umówić się z ukochaną osobą, lub odwagę, aby opuścić zajęcia (nie daj się złapać dyrektorowi). Nastoletni Simowie będą odkrywać własne upodobania i niechęci oraz będą mieli nowe możliwości robienia psot. Psikusy i wymykanie się po zmroku mogą mieć konsekwencje, więc uważaj, żeby Cię nie złapano.

The Sims 4 Licealne lata screeny

ODKRYJ SWÓJ STYL – Uczyń swoją sypialnię własną, zaplanuj stroje z ubraniami zaprojektowanymi przez sprzedawców Depop i zostań Simfluencerem! Nastoletni Simowie mogą zarabiać pieniądze, sprzedając stroje i podkreślając wygląd, który zaprojektowali na Trendi, bezpośrednio ze swoich sypialni, które są teraz bardziej interaktywne niż kiedykolwiek. Korzystaj z laptopa, czytaj książkę w łóżku, a nawet tocz walkę na poduszki!

The Sims 4 Licealne lata zwiastun

Dodatkowa zawartość

Wszyscy gracze, którzy zakupią dodatek The Sims 4 Licealne Lata przed 8 września otrzymają dodatkową zawartość w formie trzech obiektów. Pierwszym z nich jest bezprzewodowy głośnik o nazwie “Z małej tuby duży dźwięk”, drugim obiektem jest fotel gamingowy “Render wielokątów”, a trzeci obiekt to Panele LED “Na trójkę”. Obiekty te idealnie sprawdzą się do pokoju nastolatka, który jest zapalonym graczem lub streamerem.

The Sims 4 Licealne lata dodatkowa zawartość

Zamówienia można składać poprzez platformę Origin lub Steam.

5/5 - (27 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Jeden komentarz
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody