Strona główna » Newsy » Dzisiaj premiera Minecraft 1.19 The Wild Update

Dzisiaj premiera Minecraft 1.19 The Wild Update

Właśnie nadeszła długo oczekiwana premiera najnowszej wersji Minecrafta 1.19 o nazwie The Wild Update. Aktualizacja wprowadza do gry nowe biomy, moby oraz kilka przedmiotów.

Minecraft 1.19 już dzisiaj dostępny do pobrania

Dzisiaj premiera najnowszej wersji do Minecrafta oznaczona numerkiem 1.19 o nazwie The Wild Update. Pierwszy raz o aktualizacji gracze mogli usłyszeć już w zeszłym roku podczas oficjalnej transmisji Minecraft Live 2021. Podczas wydarzenia nie tylko przedstawiono planowane nowości, ale także razem z widownią został wybrany nowy mob, który trafi do gry. Najnowszy update wprowadza do gry nowy, bagienny biom wraz z żabami i nowymi drzewami, a także pradawne miasto zlokalizowane głęboko pod ziemią.

Premiera Minecraft 1.19 The Wild Update

Minecraft 1.19 będzie można pobrać dzisiaj o 16:00 za pomocą oficjalnego launchera gry. Aktualizacja dostępna jest na komputerach z systemem Windows, MacOS i Linux, a także na konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch oraz na telefonach z systemem Android i iOS.

Sprawdź: Przegląd Minecraft 1.19 The Wild Update

Nowości w Minecraft 1.19

Najnowsza odsłona Minecrafta zapowiada się całkiem interesująco, chociaż nie wszystkie zapowiadane nowości pojawią się w grze. Minecraft 1.19 The Wild Update skupia się na dwóch nowych biomach – bagnach namorzynowych oraz deep dark. W obu znajdziemy nowe bloki oraz moby mniej lub bardziej przyjazne.

Wraz z dzisiejszą aktualizacją do gry zawita wybrany przez graczy Otuszek (Allay), czyli pomocny mob, który pomaga graczowi w zbieraniu określonych przedmiotów. Poniżej przedstawiamy zestawienie najważniejszych nowości z dzisiejszej aktualizacji:

  • Bagna namorzynowe z blokami błota oraz drzewami namorzynowymi,
  • Żaby w kilku odmianach oraz pływające w wodzie kijanki,
  • Trzy wersje żabich lamp – złocista, zielenista i perłowa
  • Łódki ze skrzyniami
  • Otuszek (Allay) przyjazny mob, który pomaga graczowi w zbieraniu surowców
  • Podziemny biom deep dark, w którym może wygenerować się pradawne miasto
  • Wrogi mob Nadzorca, który jest jednym z najsilniejszych przeciwników w grze
  • Kompas wskazujący miejsce ostatniej śmierci gracza
  • Kozi róg
żaby premiera minecraft 1.19

Aktualizacja Minecraft 1.19 wprowadza także jeszcze jedną znaczącą zmianę w dystrybucji gry w wersji Java oraz Bedrock. Od teraz dokonując zakupu gry na komputerze w Microsoft Store, gracz będzie otrzymywał obie wersje. Osoby, które wcześniej dokonały zakupu, otrzymają brakującą wersję za darmo.

Zwiastuny Minecraft 1.19 The Wild Update

Na oficjalnym kanale zespołu Minecrafta pojawiły się dwa zwiastuny zapowiadające nowości z aktualizacji 1.19 The Wild Update. Na filmach możemy zobaczyć m.in. nowe łódki ze skrzynią, biom bagienny oraz deep dark wraz z pradawnym miastem.

5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody