Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 na sierpień 2022 – starzenie i pragnienia Simów naprawione

Aktualizacja The Sims 4 na sierpień 2022 – starzenie i pragnienia Simów naprawione

EA właśnie wydało mini aktualizację do The Sims 4, która naprawia część błędów zgłoszonych przez graczy w ostatnim czasie. Wygląda na to, że na naprawę zakrzywionych ścian fani będą musieli jeszcze poczekać.

Naprawa błędów z poprzedniej aktualizacji do The Sims 4

Trzeba przyznać, że lipcowa aktualizacja do The Sims 4 była rewolucyjna dla samej gry oraz dla fanów. Po raz pierwszy serii gracze otrzymali możliwość wyboru orientacji Simów oraz tworzenia zakrzywionych ścian. Niestety okazało się, że zawierała także dość poważne błędy, które uniemożliwiały granie.

Jednym z poważniejszych problemów było automatycznie starzenie Simów, które sprawiało, że postacie bardzo szybko umierały, a Mroczny kosiarz miał ręce pełne roboty. Kolejny błąd, o którym zrobiło się głośno w internecie, jest związany z pragnieniami, które dopiero co zostały dodane do gry. Okazywało się, że gra generowała pragnienia bez uwzględnienia więzów rodzinnych.

aktualizacja the sims 4 sierpień 2022 naprawa błędów

Twórcy właśnie wydali aktualizację do The Sims 4 o numerze 1.90.375.1020, która naprawia najważniejsze błędy z ostatniego uaktualnienia. Niestety nadal w grze występują problemy z zakrzywionymi ściankami, więc w najbliższym czasie gracze mogą spodziewać się jeszcze jednej aktualizacji. Aby pobrać najnowszą wersję The Sims 4, należy przejść do aplikacji Origin, kliknąć prawym przyciskiem myszy na okładkę gry i wybrać opcję “Zaktualizuj grę”. Gracze The Sims 4 na konsolach PlayStation i Xbox powinni otrzymać łatkę do gry o numerze 1.62 jeszcze w tym tygodniu.

Lista zmian z sierpniowej aktualizacji The Sims 4

Poprawki dla The Sims 4

  • Simowie z krótką lub długą długością życia nie stają się już młodsi, lub nie starzeją się, gdy opuszczają tryb tworzenia Sima.
  • Pragnienie “Poproś o zostanie dziewczyną/chłopakiem” jest teraz skierowana do odpowiednich Simów.
  • Dorośli Simowie nie oznaczają już nastolatków w zalotnych postach na Towarzyskim Króliczku.
  • Wszyscy dostępni Simowie mogą teraz zostać wybrani do podróży, nawet jeśli nie ma ich na obecnej parceli.

Poprawki dla The Sims 4 Zostań Gwiazdą

  • Simowie, którzy nie są sławni, nie będą posiadali błędnej informacji, że są supergwiazdami.

Poprawki dla The Sims 4 Licealne lata

  • Simowie mogą teraz przechodzić przez stos bałaganu o nazwie „Nastoletni mistrz sztuki z odzysku”.
5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody