Strona główna » Newsy » Druga aktualizacja The Sims 4 maj 2021 – przegląd nowości

Druga aktualizacja The Sims 4 maj 2021 – przegląd nowości

Dzisiaj (27.05.2021) twórcy opublikowali drugą aktualizację do The Sims 4 na maj 2021. Oprócz poprawek w grze pojawił się nowy moduł w trybie tworzenia Sima z preferencjami oraz dodano kilka odcieni włosów.

Dwie aktualizację do The Sims 4 w maju (2021)

Miesięczne aktualizacje do The Sims 4 skupiają się zazwyczaj wokół naprawy najważniejszych błędów oraz dodają ewentualnie jakieś drobne rzeczy. W tym miesiącu tych zmian było na tyle dużo, że twórcy postanowili opublikować aż dwie aktualizacje. Pierwsza majowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadziła poprawki do dwóch fryzur i dodała aż 16 nowych schematów oczu.

W tym miesiącu aktualizacja wprowadza zupełnie nowy moduł z ulubionymi lub znienawidzonymi kolorami, muzyką oraz zajęć. Do trybu tworzenia Sima zostały dodane nowe odcienie włosów, a w trybie kupowania naprawiono piętrowe łóżka.

Moduł “Lubię, nie lubię”

Wraz z dzisiejszą aktualizacją do gry został dodany nowy moduł w trybie tworzenia Sima, w którym gracz może określić co Sim lubi, a czego nie lubi. Do wyboru są aż 74 preferencje z kategorii kolor, muzyka oraz zajęcia.

The Sims 4 aktualizacja maj 2021 znaczniki lubię nie lubię

Do każdego Sima można przepisać maksymalnie 20 znaczników, z czego do tej puli zaliczają się zarówno elementy lubiane jak i nielubiane. Przy wybieraniu danych elementów nie trzeba wybierać wszystkich dwudziestu – nawet twórcy sugerują żeby tego nie robić ponieważ Simowie mogą w miarę rozwoju rozgrywki uzupełniać kolejne preferencje.

Znaczniki lubię nie lubię w The Sims 4 aktualizacja maj

Dostępne kolory do wyboru: biały, brązowy, czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, purpurowy, różowy, szary, zielony i żółty.

Dostępne gatunki muzyczne do wyboru: americana, blues, hip-hop, japońska muzyka ludowa, jazz, latynoski pop, lakka muzyka, letnie rytmy, metal, muzyka new age, muzyka alternatywna, muzyka barokowa, muzyka elektroniczna, muzyka klasyczna, muzyka latynowska, muzyka ogrodowa, muzyka pomagająca się zrelaksować, muzyka retro, muzyka romantyczna, muzyka wyspiarska, muzyka z całego świata, muzyka z podium didżeja, muzyka ze stacji z kołysankami, muzyka zimowe świętowanie, nudisco, piosenka autorska, pop, pop dla nastolatków, radio dla dzieci, s-pop, straszna muzyka i zagadkowe melodie.

Dostępne zainteresowania i umiejętności do wyboru: aktorstwo, analiza i dyskusja, didżejka, fotografowanie, gitara, gotowanie, gra w kręgle, granie w gry wideo, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, majsterkowanie, malowanie, miksologia, nauki kosmiczne, ogrodnictwo, organy piszczałkowe, pianino, pieczenie, produkcja medialna, programowanie, robotyka, skrzypce, sprawność fizyczna, taniec, umiejętności komediowe, umiejętności literackie, wewnętrzna harmonia, wspinaczka, wędkarstwo, złośliwość, śpiewanie

Majowa aktualizacja do The Sims 4 przegląd

Wygenerowani już simowie nie mają przypisanych znaczników. W celu przypisania preferencji już stworzonym Simom należy przejść do zakładki Simologia, następnie należy zjechać myszką do sekcji “Lubię i nie lubię” i kliknąć przycisk “Wejdź do trybu Stwórz Sima.

Nowe kolory włosów

Dzisiejsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza do trybu tworzenia Sima kolejną nowość – 6 nowych kolorów włosów. Są to głównie pochodne odcieni, które są już dostępne w grze, ale i tak nowość powinna ucieszyć część fanów. Aktualizacja wprowadza jeden nowy odcień czarnego, kilka brązowego i kila odcieni blond.

Nowe kolory włosów w aktualizacji The Sims 4 maj 2021
Nowe odcienie fryzur w The Sims 4 aktualizacja
Aktualizacja do The Sims 4 nowe kolory włosów

Nowe kolory ombre dla włosów

Aktualizacja oprócz podstawowych 6 kolorów dodała także nowe kombinacje dla włosów z efektem ombre. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.

Aktualizacja do The Sims 4 nowe ombre
Nowe ombre fryzury w The Sims 4 aktualizacja

Ulepszone łóżka piętrowe

Majowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadza nowe ulepszenie do łóżek piętrowych, które pojawiły się w grze w marcu tego roku. Do tej pory pod łóżkiem mieściły się niewielkie obiekty, które zajmowały zaledwie jedną kratkę. Dzisiejsza aktualizacja sprawia, że pod łóżkami piętrowymi można ustawić duże biurko komputerowe, kanapę, komodę, a nawet łóżeczko dla małych dzieci.

Piętrowe łóżka The Sims 4 aktualizacja maj
Naprawione piętrowe łóżka w The Sims 4

Poprawki najważniejszych błędów

Każda aktualizacja do The Sims 4 naprawia jakieś błędy w grze. W dzisiejszej zostały naprawione takie błędy jak: brak możliwość wyjścia wcześniej z pracy, błędne wyświetlanie karnacji niemowlaka w kolejce interakcji oraz niedojadanie resztek przez głośnych Simów. Oprócz tego twórcy dodali interakcję “Odpręż się” dla kanap wchodzących w skład łóżek chowanych.

Całą resztę poprawek możecie przeczytać na oficjalnym blogu twórców The Sims 4.

5/5 - (35 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody