Strona główna » Newsy » Pierwsza aktualizacja The Sims 4 maj 2021

Pierwsza aktualizacja The Sims 4 maj 2021

EA udostępniło właśnie wszystkim simomaniakom pierwszą z dwóch aktualizacji do The Sims 4 na maj 2021. Aktualizacja wprowadza kilka nowości do trybu stwórz Sima i naprawia część błędów zgłaszanych przez fanów!.

Aktualizacja The Sims 4 maj 2021 – pierwsza z dwóch

Wczoraj informowaliśmy Was, że EA planuje w maju wydać aż dwie aktualizacje do The Sims 4! Nie trzeba było długo czekać, ponieważ pierwsza aktualizacja The Sims 4 na maj 2021 już jest dostępna do pobrania za pomocą Origin. Przed pobraniem i zainstalowanie aktualizacji warto wypakować wszystkie swoje modyfikacje oraz zrobić kopię zapasową rodzin.

The Sims 4 aktualizacja (maj 2021) – lista nowości

Zespół The Sims poinformował na swoim blogu, że dzisiejsza aktualizacja nie jest zbyt duża, ale to dlatego, że majowa aktualizacja do The Sims 4 została podzielona na dwie mniejsze. Poniżej prezentujemy wszystkie nowości dostępne z dzisiejszą aktualizacją w trybie tworzenia Sima, a na dole listę naprawionych błędów.

Zaktualizowana fryzura – duże afro w stylu retro

Zgodnie z zapowiedziami, zespół The Sims zaktualizował fryzurę, którą nazywa dużym afro w stylu retro. Fryzura od teraz jest dostępna dla wszystkich grup wiekowych oraz dla obu płci.

The Sims 4 aktualizacja maj 2021 duże afro nowe włosy
The Sims 4 aktualizacja maj 2021 nowa fryzura duże afro

Nowa odsłona fryzury – krótkie afro

EA w aktualizacji The Sims 4 na maj odświeżyło jeszcze jedną fryzurę – krótkie afro. Tak samo jak w przypadku poprzednich włosów, te też są od teraz dostępne dla wszystkich grup wiekowych od małego dziecka do emeryta oraz mogą je z dumą nosić obie płcie. Dodatkowo twórcy poinformowali, że czarna wersja tej fryzury jest zbyt jasna (szara), ale to zostanie poprawione w kolejnej aktualizacji.

The Sims 4 aktualizacja maj 2021 krótkie afro nowe włosy
The Sims 4 aktualizacja maj 2021 nowa fryzura krótkie afro

Nowe schematy azjatyckich oczu

W The Sims 4 stwórz Sima twórcy w aktualizacji dodali aż 16 nowych schematów oczu dla Simów płci żeńskiej i męskiej. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów.

The Sims 4 aktualizacja maj 2021 azjatyckie oczy
The Sims 4 aktualizacja maj 2021 azjatyckie schematy oczu
The Sims 4 aktualizacja maj 2021 schematy oczu

Naprawione błędy

Prawie każda aktualizacja do The Sims 4 poprawia kilka błędów w grze. Poniżej przedstawiamy pełną listę poprawionych błędów w majowej aktualizacji.

The Sims 4

  • Naprawiliśmy problem, który powodował, że dwie z naszych propozycji zarostów, ymFacialHair_BeardThinGoatee i ymFacialHair_ChinStrap, poszerzały twarze Simów po użyciu.
  • Miniaturka lalki voodoo w wyposażeniu Simów została naprawiona, dzięki czemu, zgodnie z zamysłem, podczas użycia nie zmienia już wyglądu.
  • Simomaniacy grający w trybie laptopa nie będą już widzieć błędów tekstur po umieszczeniu sztalugi na parceli. To jak błąd w matriksie, tylko… uderzający wizualnie.

The Sims 4 Zostań gwiazdą

  • Simowie, którzy widzieli, jak interakcja Wyślij filmy do stanowiska filmowego „Więcej wyświetleń” spada z kolejki podczas wykonywania innych czynności, nie będą już doświadczać tego problemu.

The Sims 4 Wampiry

  • Wampirzy Simowie nie będą już zachłannie pić plazmy w nieskończoność. Czasami może się zdarzyć, że będą oni do tego zmuszeni, ale nie muszą tego robić cały czas.

The Sims 4 Wiejska kuchnia

Gdy blat „Wiejski Urok” się ubrudzi, będzie od teraz wyglądał normalnie, a nie jak… z planu filmu postapokaliptycznego.

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody