Strona główna » Newsy » Wszystkie obiekty z The Sims 4 Oaza wystroju

Wszystkie obiekty z The Sims 4 Oaza wystroju

W tym miesiącu na wirtualne półki trafi nowa kolekcja z obiektami – The Sims 4 Oaza wystroju. Właśnie jeden z fanów gry postanowił udostępnić listę obiektów, które wejdą w skład nowego rozszerzenia. Zobaczcie, co twórcy przygotowali dla graczy.

Nowa kolekcja do The Sims 4 już 14 września

We wrześniu fani The Sims 4 nie mogą narzekać na nudę. Pierwszego dnia miesiąca twórcy wydali kolekcję The Sims 4 Mali modnisie, która dodała do gry 24 nowe elementy ubioru dla dzieci w wieku szkolnym. Jednak to nie koniec nowości, bo już 14 września w ręce graczy zostanie oddana kolejna kolekcja – The Sims 4 Oaza wystroju. Nowe rozszerzenie będzie skoncentrowane na obiektach do trybu kupowania i budowania, które pozwolą zorganizować patio lub uroczą kolację dla dwojga. Oaza wystroju to ostatnie rozszerzenie, które było zaplanowane w ramach letniego harmonogramu dla The Sims 4. Jest więc spora szansa, że już na dniach poznamy plany twórców na kolejne miesiące.

Przegląd obiektów z The Sims 4 Oaza wystroju

Wraz ze zbliżającą się premierą najnowszej kolekcji, jeden z graczy o nicku SimMattically opublikował na swoim profilu na Twitterze zdjęcie przedstawiające wszystkie obiekty z The Sims 4 Oaza wystroju. Najnowsza kolekcja wprowadzi do gry aż 25 obiektów – leżak, kresła, zasłony, lampy oraz dwa pokrycia podłóg. Dla simowych architektów twórcy przygotowali nowe duże okna, które na oficjalnych zdjęciach wyglądają fenomenalnie. Do urządzenia wieczornego spotkania ze znajomymi na pewno przyda się nowy grill z mini lodówką, a także ogrodowe kanapy. Wszystkie nowe elementy utrzymane są w naturalnych kolorach inspirowanymi pustynnymi krajobrazami.

The Sims 4 Oaza wystroju przegląd obiektów

The Sims 4 Oaza wystroju – oficjalny opis

Kolekcja The Sims 4 Oaza wystroju pozwala Simom odpocząć we własnej, nowoczesnej oazie. Dzięki luksusowym meblom do wnętrz i na zewnątrz gracze mogą z użyciem neutralnych odcieni stworzyć jasne, wyrafinowane środowisko, w którym Simowie będą mogli rozkoszować się słońcem. Oprócz materiałów takich jak kamień i drewno, w kolekcji tej znajdują się również kolory inspirowane naturalnymi pustynnymi krajobrazami. Gracze mogą ustawić bar, kanapę, kominek i inne elementy, aby stworzyć idealne miejsce na kolejną wielką imprezę lub przytulną kolację swoich Simów ze zintegrowanymi funkcjonalnymi elementami architektonicznymi.

5/5 - (15 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody