Strona główna » Promocje » Promocje na The Sims 3 i The Sims 4 na Steam

Promocje na The Sims 3 i The Sims 4 na Steam

Podobnie jak na platformie Origin, tak i na platformie Steam została uruchomiona platforma kolejna promocja na gry z serii The Sims 3 i 4. Promocje są całkiem spore i sięgają nawet 88%. To świetny moment na uzupełnienie swojej kolekcji simsów. Co jest w promocji?

Promocja na The Sims 4

Promocja na The Sims 4 obejmuje podstawkę do gry, dodatki, pakiety rozgrywki oraz akcesoria. Promocją nie zostały objęte kolekcje, które można zakupić w standardowej cenie.

Samą podstawkę można kupić w promocji do 88% – niezależnie od wersji, a jej cena wacha się od około 17 złotych za wersję podstawową oraz około 20 złotych za cyfrową edycję specjalną.

Na zestaw The Sims 4 i dodatek Cztery Pory Roku lub Psy i koty można liczyć również na wysoką obniżkę rzędu 80%.

Na pozostałe dodatki, pakiety rozgrywki i akcesoria można liczyć na 30 lub 50%. Objęte są wszystkie dodatki, akcesoria i pakiety rozgrywki.

Promocja na The Sims 4 na Steam

Dodatkowo całkowicie za darmo można zagrać w podstawową wersję The Sims 4 przez weekend, do poniedziałku 7 lutego 2022. Więcej o tym można przeczytać tutaj: The Sims 4 za darmo na Steam, a pełną listę promocji na The Sims 4 można zobaczyć tutaj.

Promocja na The Sims 3

Promocja na serię The Sims 3 nieco różni się od tej na The Sims 4. W promocji są tylko DLC, a sama podstawka jest w standardowej cenie.

Wszystkie elementy z zawartości dodatkowej (a jest ich w sumie 19) są w obniżonej cenie o połowę. Kupując je jednak w zestawie, można liczyć również na dodatkowy rabat i kupić wszystkie DLC w obniżonej cenie o 83%. Łącznie za wszystkie DLC do The Sims 3 na Steam należy zapłacić około 232 złote. Jeżeli posiadamy już inne DLC do The Sims 3 możemy liczyć na personalizację zestawu pod naszą Steamową bibliotekę.

Link do zestawu znajdziecie tutaj.

Promocja na The Sims 3 na Steam

Promocje na The Sims 3 i The Sims 4 trwają od dzisiaj, 3 lutego 2022 i potrwają do piątku 11 lutego 2022, do godziny 19:00.

W promocji są również inne gry od EA, o czym więcej można przeczytać we wpisie Chiński nowy rok w EA na Steam dłużej — promocji ciąg dalszy.

5/5 - (15 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 3

Więcej o The Sims 3

The Sims 3 to symulacyjna gra komputerowa, która wchodzi w skład serii The Sims. Została wydana w 2009 roku przez Electronic Arts, a współtworzona była przez studio The Sims Studio.

The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody