Strona główna » Promocje » The Sims 4 za darmo na Steam!

The Sims 4 za darmo na Steam!

Właśnie rozpoczął się darmowy weekend, w ramach którego możecie zagrać całkowicie za darmo. Dostępna jest pełna wersja podstawowej wersji i można w nią zagrać przez ograniczony czas. Jak zagrać w The Sims 4 za darmo? Do kiedy trwa darmowy weekend?

Darmowy weekend The Sims 4 na Steam

Darmowy weekend wraz z promocją na grę (i dodatki) wystartowały dzisiaj (3 lutego 2022). Możliwość ogrania sobie czwartej części znanej serii potrwa przez cały weekend i zakończy się w poniedziałek (czyli 7 lutego 2022) o godzinie 19:00. W grę można zagrać całkowicie za darmo, a do tego wystarczy mieć założone konto na platformie Steam.

Zobacz poradniki do The Sims 4

The Sims 4 na Steam za darmo

Warto pamiętać, że dostępne są dwie wersje. Pierwsza z nich to demo gry (zaznaczone na zielono, w którym znajduje się tylko kreator Stwórz Sima), a dopiero drugie okienko to darmowa, pełna wersja gry na weekend.

Gra dostępna jest pod tym adresem: store.steampowered.com

Po pobraniu i zalogowaniu się na swoje konto do klienta Steam można grę ściągnąć całkowicie bezpłatnie i grać w nią przez cały weekend.

Darmowy weekend z The Sims 4 rozpoczął się dzisiaj, 3 lutego 2022 i potrwa do poniedziałku 7 lutego 2022 do godziny 19:00.

Jednocześnie ruszyła kolejna promocja na serię The Sims 4 na platformie Steam oraz pozostałe produkcje od EA z okazji Chińskiego Nowego Roku. Więcej o tym można przeczytać w tych wpisach:

5/5 - (15 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody