Strona główna » Promocje » Chiński nowy rok w EA na Steam dłużej — promocji ciąg dalszy

Chiński nowy rok w EA na Steam dłużej — promocji ciąg dalszy

Dokładnie dzisiaj zakończyły się promocje na Steam z okazji Chińskiego Nowego Roku. Ci, którzy nie zdążyli zakupić produktów na Steam z tej okazji, a mieli taki zamiar, otrzymali prezent od EA. Dokładnie o godzinie 19:00 EA przedłużył promocje na swojej gry, a tytuły związane z takimi seriami jak Mass Effect czy Battlefield można zdobyć w dalszym ciągu w okazyjnej cenie. Co pojawiło się w obniżonych cenach?

Lista najciekawszych promocji od EA

Na platformie Steam promocji na gry od EA jest całkiem sporo i dotyczą niemal wszystkich najbardziej znanych tytułów. Poniżej prezentuję listę najciekawszych tytułów, które można zdobyć w okazyjnej cenie:

  • Battlefield 3 Premium Edition – taniej o 80%
  • A Way Out – taniej o 75%
  • Titanfall 2: Ultimate Edition – taniej o 75%
  • Mass Effect: Andromeda – taniej o 75%
  • FIFA 22 – taniej o 60%
  • Mass Effect Edycja legendarna – taniej o 50%
  • It Takes Two – taniej o 50%
  • Battlefield 2042 – taniej o 42% (w podstawowej wersji)

Lista wszystkich tytułów objętych promocją jest znacznie dłuższa. Można się z nią zapoznać pod tym adresem.

Lista promocji na Steam od EA

Promocja trwa z okazji Nowego Księżycowego Roku, który również trwa na platformie Origin. Trwają tam jednak krócej, ponieważ do dnia 8 lutego. Natomiast na platformie Steam promocje trwają aż do piątku 11 lutego 2022, do godziny 19:00.

Jednocześnie można zagrać w The Sims 4 za darmo przez weekend, również na platformie Steam. Więcej o tym tutaj: The Sims 4 za darmo na Steam!

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
A Way Out

Więcej o A Way Out

A Way Out to kooperacyjna gra przygodowa. Opowiada ona o dwóch więźniach, którzy chcą uciec z więzienia i zemścić się na swoich wrogach. Aby tego dokonać, dwoje graczy będą musieli ściśle współpracować.

Battlefield 3

Więcej o Battlefield 3

Battlefield 3 to dynamiczna gra akcji typu FPS, stworzona przez studio EA DICE i wydana przez Electronic Arts. Gracze mogą wcielić się w rolę amerykańskiego snajpera, a także południowokoreańskiego żołnierza i wziąć udział w wielu epickich bitwach na różnych mapach, takich jak Teheran, Paryż i Nowy Jork.

Mass Effect: Legendary Edition

Więcej o Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition to remake trylogii serii Mass Effect. Gra została wydana przez studio Electronic Arts, a producentem gry jest BioWare. W grze wcielamy się w komandora Sheparda, a akcja gry rozpoczyna się w roku 2183.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody