Strona główna » Newsy » The Sims 4 Ślubne historie – zwiastun i oficjalna zapowiedź

The Sims 4 Ślubne historie – zwiastun i oficjalna zapowiedź

Zespół The Sims na stronie internetowej oficjalnie zapowiedział kolejny pakiet rozgrywki do The Sims 4 – Ślubne historie. Nowe rozszerzenie będzie można kupić już 17 lutego 2022 roku.

The Sims 4 Ślubne historie – oficjalna zapowiedź

Plotki o ślubnym rozszerzeniu do The Sims 4 okazały się prawdziwe. Dzisiaj zespół EA na oficjalnej stronie internetowej ogłosił, że już 17 lutego 2022 roku zostanie wydany pakiet rozgrywki The Sims 4 Ślubne historie. Rozszerzenie będzie skupione wokół planowania ceremonii ślubnej oraz oczywiście samego wydarzenia. W grze ujrzymy nowe stroje weselne, ozdoby dekoracyjne oraz zupełnie nowe otoczenie Tartosa.

The Sims 4 ślubne historie zapowiedź

Simowie planujący swój ślub będą musieli zorganizować przedślubną uroczystość, zrobić listę gości, określić wystrój wydarzenia i zasady ubiory, a także kupić tort i wybrać miejsce. Po raz pierwszy w serii The Sims, przed uroczystością będzie można zobaczyć dzieci rozsypujące kwiatki oraz niosące obrączki. The Sims 4 Ślubne historie wprowadza także rzucanie bukietem podczas wesela, wspólne krojenie tortu oraz pierwszy taniec. Po zakończonej uroczystości, para młoda będzie mogła wypocząć na podróży poślubnej w nowym otoczeniu.

Zwiastun The Sims 4 Ślubne historie

Na oficjalny kanale The Sims opublikowany został zwiastun The Sims 4 Ślubne historie, który odkrywa nowości przygotowane przez twórców. Fani mogą na nim zobaczyć nowe otoczenie Tarosa oraz nowe stroje ślubne. Nie zabrakło także prezentacji przygotowań do wesela – wybór tortu, bukietu oraz oczywiście sukni ślubnej. Na zwiastunie także widać nowe łuki weselne w różnych stylach oraz dekoracje.

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Ślubne historie będzie kosztować 89,99 zł. Premiera rozszerzenia zaplanowana jest na 17 lutego 2022 na komputerach PC/MAC oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X|S, Xbox One

5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody