Strona główna » Newsy » Sprzedawanie i kupowanie ubrań w The Sims 4 Licealne lata

Sprzedawanie i kupowanie ubrań w The Sims 4 Licealne lata

Zespół The Sims na oficjalnym koncie na Twitterze opublikował krótki filmik, na którym można zobaczyć nowy system sprzedaży i zakupu ubrań z The Sims 4 Licealne lata. Aplikacja Trendi będzie podpowiadała, jakie style są modne, a których ubrań lepiej unikać.

Aplikacja Trendi w The Sims 4 Licealne Lata

Zespół odpowiedzialny za serię The Sims zapowiedział 30 czerwca najnowszy dodatek The Sims 4 Licealne lata, który będzie skupiał się na życiu codziennym nastolatków. Oprócz tytułowego liceum na graczy czeka cała masa zajęć pozaszkolnych oraz nowości związanych z okresem dojrzewania. Jednym z nich, które mocno jest podkreślane w zapowiedziach, jest odkrywanie siebie oraz swojego stylu. W tym ma pomóc aplikacja Trendi, która będzie umożliwiała kupowanie używanych rzeczy oraz sprzedawanie wykreowanych stylizacji.

The Sims 4 Licealne lata aplikacja trendi

Dodatek The Sims 4 Licealne Lata wprowadzi długo wyczekiwane kupowanie ubrań, chociaż w mocno zmodyfikowanej wersji względem drugiej odsłony The Sims. Simowie będą mieli możliwość przeglądania ciuchów z drugiej ręki jak np. tęczowe futerko, spodnie w szachownicę lub garnitur w kwiaty.

Sprzedawanie stylizacji w nowym dodatku

Aplikacja Trendi w The Sims 4 Licealne lata będzie też prawdziwą gratką dla fanów tworzenia stylizacji. Rozszerzenie pozwoli na kreowaniu stylizacji z dostępnych ubrań i dodatków, które będzie można sprzedawać. System na bieżąco będzie podpowiadać, w jaki styl wpasowuje się tworzona stylizacja oraz czy jest ona zgodna z aktualnymi trendami.

The Sims 4 Licealne lata kupowanie ubrań

Pod koniec system podpowie, jaką cenę mają podobne stylizacje, aby nie dać zbyt wysokiej lub zbyt niskiej ceny. Premiera dodatku The Sims 4 Licealne lata zapowiedziana jest na 28 lipca 2022 roku. Rozszerzenie będzie dostępne na komputery PC, Mac oraz konsole PlayStation i Xbox.

Nowy zwiastun The Sims 4 Licealne lata

5/5 - (28 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody