Strona główna » Newsy » Minecraft Snapshot 22W03A – zmiany i nowości

Minecraft Snapshot 22W03A – zmiany i nowości

Studio Mojang przygotowuje się do wydania zaktualizowanej wersji Minecrafta 1.18. Ostatnio został udostępniony snapshot, który przygotowuje do wersji 1.18.2. Twórcy zapowiadają, że po testach wersji 1.18.2, nastąpi testowanie kolejnej, dużej wersji Minecrafta – 1.19. Jakie zmiany pojawiły się w pierwszym snapshocie roku 2022 o numerze 22W03A?

Zmiany w Minecraft 22W03A

Zmian względem publicznej wersji Minecrafta 1.18.1 nie ma zbyt dużo. Ten snapshot skupia się przede wszystkim na naprawie błędów, które pojawiły się do tej pory.

Oto pełna lista zmian:

  • Seed mapy o wartości zero nie są już traktowane jako przypadek specjalny
  • Wszelkie spacje przed/po wprowadzonym seedzie mapy będą teraz usuwane
  • Skrzynie Endu nie są już pakowane w prezenty na Boże Narodzenie

Pozostałe elementy to poprawki błędów. Wśród nich można wyszczególnić poprawki błędów związanych z błędnym wyrzucaniem z serwerów Minecraft (za rzekome niedozwolone latanie, które nie miało miejsca w rzeczywistości), poprawki błędów z działaniem oślepienia, które nie zawsze działało czy poprawki związane z generowaniem się mgły pod wodą.

Aby zapoznać się z pełną listą poprawek 43 błędów zgłaszanych przez graczy, zapraszam do oficjalnego wpisu twórców.

5/5 - (15 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody