Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 – marzec 2022 – system historii sąsiedzkich

Aktualizacja The Sims 4 – marzec 2022 – system historii sąsiedzkich

Zespół The Sims właśnie opublikował marcową aktualizację do The Sims 4. Tym razem na fanów czeka rozbudowany system historii sąsiedzkich oraz naprawa mnóstwa błędów z gry podstawowej i rozszerzeń.

Marcowa aktualizacja do The Sims 4 – przegląd

Twórcy właśnie opublikowali marcową aktualizację do The Sims 4 o numerze 1.85 dla komputerów i 1.55 dla konsol. Tym razem twórcy zaktualizowali dodany wcześniej system postępu historii w grze. Od teraz gracze mogą kontrolować rodziny, których nie znają grani Simowie. Dodatkowo na fanów gry czekają zupełnie nowe scenariusze, które mogą być rozgrywane na utworzonych zapisach. Aktualizacja naprawia także sporo błędów z gry podstawowej oraz rozszerzeń. Poniżej przedstawiamy szczegóły dzisiejszej aktualizacji.

Aktualizacja postępu historii w The Sims 4

Listopadowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadziła postęp historii, który dotyczył poznanych wcześniej sąsiadów. System polegał na konsultowaniu decyzji życiowych poprzez rozmowy telefoniczne. Dzisiejsza aktualizacja do The Sims 4 rozbudowuje mechanizm do wszystkich sąsiadów z okolicy. Za pomocą specjalnego panelu w zakładce zarządzania rodzinami gracze mogą zdecydować, które rodziny będą podejmować zmiany w swoim życiu i jakie to będą zmiany. Domyślnie gra ma włączony system historii sąsiedzkich dla niegranych rodzin na światach wraz z włączonymi wszystkimi zmianami.

Lista zmian zachodzących u sąsiadów:

 • Adoptowanie niemowląt i małych dzieci
 • Zachodzenie w ciąże z drugą połówką
 • Adoptowanie psa lub kota (wymaga dodatku The Sims 4 Psy i koty)
 • Rozpoczynanie lub rezygnowanie z pracy, lub przechodzenie na emeryturę
 • Wprowadzanie lub wyprowadzanie się z parceli
 • Ginięcia w wypadkach w zależności od różnych czynników
postęp historii aktualizacja the sims 4 marzec 2022

W zakładce zarządzania rodzinami można zdecydować, czy postęp historii ma działać tylko na niegrywane rodziny, czy także na rodziny zaznaczone jako własne. Istnieje także opcja skonfigurowania, które wydarzenia mają mieć miejsce w historiach sąsiedzkich. Marcowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadza także opcję całkowitego wyłączenia nowego systemu. W takim wypadku tylko nieliczni Simowie będą dzwonić i dopytywać o podjęcie pewnych życiowych decyzji. Jeżeli jednak gracz zdecyduje się na włączenie postępu historii w The Sims 4, należy pamiętać, że ustawienia będą obowiązywać tylko w obrębie jednego zapisu.

Historie sąsiedzkie aktualizacja The Sims 4 marzec 2022

Wszystkie zmiany w sąsiedztwie w The Sims 4 będą się działy poza aktywną rodzinką. Dlatego, aby być na bieżąco ze wszystkimi zmianami, twórcy wprowadzili nową opcję. Wystarczy kliknąć na skrzynkę pocztową i wybrać opcję “Zapoznaj się z najnowszymi historiami sąsiedzkimi”. Po kliknięciu pojawi się komunikat z najnowszym wydarzeniem w okolicy.

Siedem nowych scenariuszy w The Sims 4

Marcowa aktualizacja do The Sims 4 przyniosła także nowości w systemie wyzwań. Tym razem twórcy dodali aż siedem nowych scenariuszy, które już można rozgrywać i nie mają one limitu czasowego. Ważną informacją jest fakt, że część z nowych scenariuszy można rozegrać w już istniejących rodzinach, co ucieszy fanów, którzy grają już kilka pokoleń. Dotychczas rozpoczęcie wyzwania było dostępne tylko dla nowo utworzonych rodzin.

Nowe scenariusze aktualizacja the sims 4 marzec 2022

Lista nowych scenariuszy w The Sims 4:

 1. Za dużo małych dzieci
 2. Pechowy kucharz
 3. Nieposłuszeństwo
 4. Komedia romantyczna
 5. Superbogaty superłotr
 6. Badacz obcych
 7. Żadnych zdolności, żadnych problemów

Naprawa błędów z The Sims 4 i dodatków

Najnowsza aktualizacja do The Sims 4 naprawia 29 błędów, które zostały wyłapane przez twórców w grze podstawowej oraz w rozszerzeniach. Zdecydowanie najważniejsze dla fanów są poprawki ostatniego pakietu The Sims 4 Ślubne historie, który czasami bywa nawet niegrywalny. Dzisiejsza aktualizacja w Ślubnych historiach naprawia jedynie błąd związany z niewłaściwym ubiorem Simów podczas ceremonii, brakiem interakcji związanych z ceremonią w domu innego Sima oraz zamieszaniem związanym z dostępnością odnowienia przysięgi małżeńskiej i ceremonii ślubnej.

Przegląd aktualizacja the sims 4 marzec 2022

Marcowa aktualizacja do The Sims 4 naprawiła błędy dla następujących rozszerzeń:

 • The Sims 4 Cztery pory roku
 • The Sims 4 Zostań gwiazdą
 • The Sims 4 Wiejska sielanka
 • The Sims 4 Dzień w Spa
 • The Sims 4 StrangerVille
 • The Sims 4 Ślubne historie
 • The Sims 4 Romantyczny ogród
 • The Sims 4 Wielkie porządki

5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody