🏠 Strona główna Newsy Druga aktualizacja The Sims 4 listopad 2021 – postęp historii

Druga aktualizacja The Sims 4 listopad 2021 – postęp historii

Twórcy opublikowali właśnie drugą listopadową aktualizacje do The Sims 4. Tym razem zespół przygotował dla fanów “Historie sąsiedzkie”, czyli system podobny do postępu historii z poprzedniej części.

Aktualizacja The Sims 4 listopad 2021 – przegląd

EA w listopadzie postanowiło udostępnić fanom aż dwie aktualizacje do The Sims 4. Pierwsza z nich została wydana 2 listopada i zawierała scenariusze wyzwań oraz wprowadzała kilka zmian w roślinności z gry. W dzisiejszej aktualizacji twórcy zawarli nowy system “Historii sąsiedzkich”, który jest zmodyfikowaną wersją postępu historii z The Sims 3. Oprócz tego w grze został uruchomiony w pełni system ekspresowych dostaw. Aktualizacja na komputerach PC oznaczona jest numerem 1.82.99.1030, na komputerach MAC – 1.82.99.1230, a na konsolach 1.50.

Sprawdź: Aktualizacja The Sims 4 listopad 2021 – scenariusze wyzwań

Historie sąsiedzkie w The Sims 4, czyli postęp historii

Listopadowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadza do gry zupełnie nowy system Historii sąsiedzkich. Od teraz sąsiedzi, którzy są powiązani z aktywną rodziną, będą mogli inicjować zmiany w swoim życiu. To sprawi, że miasto będzie mogło się zmieniać razem z aktywnymi Simami. System został stworzony tak, aby gracz miał kontrolę nad tym, jakie decyzję podejmują sąsiedzi. Oznacza to, że gracz może wpłynąć na decyzję wskazując mu najlepszą opcję lub zainicjować zmianę w życiu sąsiada.

Aby zachęcić sąsiada do podjęcia zmiany w swoim życiu wystarczy rozpocząć z nim rozmowę, a następnie wybrać jedną z nowych opcji dostępnych w kategoriach Przyjazne lub Podłe. Gracz może próbować przekonać innych Simów do pewnych zmian w życiu i odwrotnie, sąsiedzi mogą zapytać o zdanie na temat zmian w życiu.

Aktualizacja The Sims 4 listopad 2021 postęp historii
Opcja “Poproś Simkę, by postarała się o wymarzoną pracę” z najnowszej aktualizacji

Nowe aspiracje w listopadowej aktualizacji The Sims 4

Dzisiejsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza do trybu tworzenia Sima dwie nowe aspiracje. Obie urozmaicają rozgrywkę z nowym systemem rozwoju historii w sąsiedztwie.

  • Sąsiedzki powiernik – Ten Sim chce udzielać porad wszelkiego rodzaju i mieć pozytywny wpływ na życie sąsiadów.
  • Niecna walentynka – Ten Sim chce zniszczyć życie uczuciowe wszystkich Simów – włącznie z własnym.

Pierwsza aspiracja “Sąsiedzki powiernik” jest idealna dla Simów, którzy chcą nawiązywać relacje z sąsiadami oraz udzielać im pomocnych rad. Aspiracja dodaję Simowi cechę “Kontaktowy”, która pomaga w szybszym nawiązywaniu przyjacielskich relacji.

Druga aspiracja “Niecna walentynka” polega na zniszczeniu życia miłosnego 10 par, a także swojego własnego. Simowie z tą aspiracją otrzymają nową cechę “Nikczemny”, która sprawia, że podłe interakcje są bardziej dobitne i skuteczne.

Start ekspresowych dostaw w The Sims 4

System ekspresowych dostaw pojawił się już w poprzedniej aktualizacji The Sims 4, ale dopiero od dzisiaj jest on w pełni funkcjonalny. Pod tą tajemniczą nazwą skrywa się funkcjonalność, która pozwala twórcom na dostarczanie mniejszych zmian w grze bez konieczności aktualizowania gry podstawowej. Na ekspresowe dostawy składać się mogą m.in. nowa zawartość do trybów budowania lub Stwórz Sima, a także drobne poprawki, które nie wymagają aktualizacji gry.

Aktualizacja The Sims 4 listopad 2021 przegląd nowości

Przechodząc do opcji gry można sprawdzić, czy dostępna jest nowa zawartość do pobrania. W nowej zakładce można także dostosować częstotliwość sprawdzania nowych aktualizacji do The Sims 4. Do wyboru są następujące opcje: nigdy, tylko przy uruchamianiu, co 30 minut, co godzinę. Dodatkowo można wybrać, czy nowa zawartość ma pobierać się automatycznie czy ręcznie.

Przegląd aktualizacja The Sims 4 listopad 2021

Z oficjalnej transmisji z twórcami The Sims 4 wiemy, że już jutro (01.12.2021) do gry zostaną dodane nowe obiekty świąteczne, które będą dostarczone właśnie przez system ekspresowych dostaw.

Świąteczne obiekty aktualizacja The Sims 4 listopad 2021

Wsparcie dla oświetlenia Logitech G Lightsync

Najnowsza aktualizacja wprowadza wsparcie The Sims 4 dla dynamicznego oświetlenia Logitech G Lightsync. Jest to technologia, która pozwala wyświetlać wybrane kolory na urządzeniach peryferyjnych w zależności od treści w grze. Aby uruchomić wspomnianą technologie należy przejść do ustawień gry do zakładki inne, a następnie zaznaczyć opcję włącz dynamiczne podświetlenie klawiatury.

Logitech aktualizacja The Sims 4 listopad 2021

Urządzenia peryferyjne z technologią Logitech G LIGHTSYNC obsługują następujące efekty:

  • Podczas ładowania i w menu głównym urządzenia peryferyjne zaświecą się obracającymi pionkami.
  • Odzwierciedlają nastrój wybranego Sima.
  • Odwiedzając sekretne światy, przyjmą kolorystykę inspirowaną samym światem.

Okno z The Sims 4 Industrialny loft w aktualizacji

Twórcy w dzisiejszej aktualizacji udostępnili dla wszystkich okno, które było widoczne w materiałach promocyjnych kolekcji The Sims 4 Industrialny loft. Nowy obiekt znajduję się w trybie budowania, w zakładce z oknami. Wspomniany obiekt nazywa się “Okno – W zwierciadle”, dostępny jest w 13 wersjach kolorystycznych i kosztuje 30 Simoleonów.

Nowe okno aktualizacja The Sims 4 listopad 2021

Fryzura dla małych dzieci z akcesoriów

Wraz z listopadową aktualizacją do The Sims 4 zawitała fryzura dla małych dzieci. Jest to fryzura, która kiedyś była częścią akcesoriów The Sims 4 Małe dzieci z 2017 roku. Od dzisiaj uczesanie z dwoma warkoczykami jest dostępne dla wszystkich posiadaczy podstawowej gry, zupełnie za darmo.

Fryzura z The Sims 4 małe dzieci aktualizacja

Nowości w opcjach Lubi / Nie lubi

W trybie tworzenia Sima zostały dodane trzy pozycje, które Simowie mogą lubić lub nie lubić. W kategorii muzyka została dodana stacja “Sielski folk”, a w kategorii zainteresowań i umiejętności zostało dodane “Dzierganie” oraz “Haft krzyżykowy”. Wszystkie nowe pozycje związane są najnowszym dodatkiem The Sims 4 Wiejska sielanka i będą dostępne tylko dla osób posiadające wspomniane rozszerzenie.

Lubi nie lubi aktualizacja The Sims 4 listopad 2021
5/5 - (18 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 272
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy