Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 listopad 2021 – scenariusze wyzwań

Aktualizacja The Sims 4 listopad 2021 – scenariusze wyzwań

EA udostępniło dzisiaj listopadową aktualizację do The Sims 4. Aktualizacja wprowadza do gry nowy system wyzwań, który pozwoli urozmaicić rozgrywkę. Ponadto w listopadzie zespół The Sims wprowadza system ekspresowych dostaw.

Aktualizacja The Sims 4 listopad 2021 – przegląd

Początek listopada okazał się niezwykle ciekawy dla fanów The Sims 4. Dzisiaj została zapowiedziana nowa kolekcja The Sims 4 Kwitnące wnętrza, której premiera została ustalona na 9 listopada. Oprócz nowej kolekcji, do gry została wydana aktualizacja z zapowiedzianymi scenariuszami wyzwań. Twórcy na premierę nowego systemu przygotowali dwa scenariusze. Wraz z aktualizacją zostaje wprowadzony system ekspresowych dostaw, a także wprowadzono pewne modyfikacje w roślinności z gry.

Scenariusze wyzwań w listopadowej aktualizacji The Sims 4

Scenariusze wyzwań to największa nowość z listopadowej aktualizacji do The Sims 4. Jest to zupełnie nowy system w grze, który pozwala nałożyć na standardową rozgrywkę dodatkowy cel do zrealizowania. Swoją budową przypominają wyzwania, które stały się bardzo popularne zaraz po premierze The Sims 4 – 100 dzieci challenge lub Legacy challenge. Twórcy określają system wyzwań jako nowe doświadczenie podczas gry, które dla każdego fana może zakończyć się zupełnie inaczej.

Scenariusze aktualizacja The Sims 4 listopad

Aktualnie w grze dostępne są dwa scenariusze wyzwań: “Zarabianie Pieniędzy” oraz “Odnaleźć miłość po rozstaniu”. Każde z wyzwań można rozpocząć na nowym zapisie gry lub istniejącym. Niezależnie od wyboru, wyzwanie rozpoczyna się stworzeniem nowej rodziny w The Sims 4. Nie ma możliwości rozpoczęcia wyzwania w stworzonej już rodzinie. Twórcy zapowiedzieli, że wyzwań pojawi się w przyszłości więcej, a w najbliższym czasie fani mogą wyczekiwać już dwóch kolejnych.

Wyzwania aktualizacja The Sims 4 listopad 2021

Opisy dostępnych scenariuszy wyzwań:

  • Zarabianie pieniędzy – Pieniądze, pieniądze, pieniądze, pieniądze, PIENIĄDZEEEE! Ten scenariusz stawia Twojego Sima w dość trudnej sytuacji, ponieważ jego konto bankowe zostaje zresetowane po przeprowadzce na parcelę – tak, zero simoleonów – trudność może wzrosnąć, jeśli Twój Sim wybierze parcelę nieumeblowaną lub kompletnie pustą. Aby ukończyć scenariusz, musisz zdobyć milion simoleonów. Jak zdobędziesz milion? Może być jak chcesz, po prostu nie rób niczego, czego ja bym nie zrobiła.
  • Odnaleźć miłość po rozstaniu – Miłość boli… i pozostawia blizny. Ten scenariusz rozpoczyna się zaraz po tym, jak Twój Sim zerwał ze swoją drugą połówką. Zadaniem Twojego Sima jest odnalezienie miłości albo poprzez ocalenie tego związku, który się rozpadł, albo odnalezienie nowej miłości z kimś innym. Którą ścieżkę wybierze Twój Sim? To czas na marzenia: który Sim zdobędzie jego serce?

The Sims Ekspresowa Dostawa

Drugą nowością z aktualizacji The Sims 4 w listopadzie jest wprowadzenie nowego systemu aktualizacji zawartości gry. The Sims Ekspresowa Dostawa, w skrócie TSED, pozwoli twórcom gry na dodawanie nowej zawartości lub wprowadzanie poprawek bez konieczności aktualizowania gry podstawowej. Ekspresowa dostawa w The Sims 4 może dotyczyć następujących elementów:

  • Nowych obiektów do Stwórz Sima lub trybu kupowania/budowania
  • Małych obszarów rozgrywki, które nie wymagają aktualizacji gry podstawowej
  • Drobne poprawki i naprawy błędów w grze, które nie muszą czekać na wprowadzenie oficjalnej aktualizacji.
Przegląd aktualizacja The Sims 4 listopad 2021

System Ekspresowej dostawy jest już zaimplementowany w grze, ale jeszcze nie jest dostępny. Twórcy nie zapowiedzieli dokładnej daty startu usługi.

Aktualizacja roślin w The Sims 4

Dzisiejsza aktualizacja The Sims 4 wprowadza także kilka modyfikacji dla roślin. Zmiany dotyczą roślin ozdobnych oraz zewnętrznych dostępnych w grze podstawowej oraz w dodatkach i pakietach. Modyfikacji uległy ceny roślin, które teraz zostały określone na podstawie fikcyjnej wartości oraz rzadkości występowania. Dodatkowo twórcy wprowadzili zmiany poprzez ocenę otoczenia.

Rośliny aktualizacja The Sims 4 listopad 2021

Oprócz tego aktualizacja zmienia podpis dotyczący drobnego zysk środowiskowy i drobnej straty środowiskowej. Od teraz podpisy te zmieniają się na zysk środowiskowy parceli oraz strata środowiskowa parceli, aby lepiej oddawały prawdziwy cel oceny.

Naprawa błędów w The Sims 4, Dzień w Spa i Industrialny loft

Najnowsza aktualizacja naprawia pewne błędy związane z grą. W The Sims 4 naprawiono problem z animacją chodzenia małych dzieci, z drzewkiem bonsai oraz z niepoprawnym tekstem pokrycia ścian w trybie budowania. W The Sims 4 Dzień w Spa naprawiono błąd, który sprawiał, że Simowie uprawiali jogę w butach. Od tej aktualizacji już nie będą tego robić. W kolekcji The Sims 4 Industrialny Loft, łózko „Mieliśmy kiedyś zajęcia ze spawania” posiada teraz poprawne dane dotyczące stresu, wygodny oraz obniżonej ceny.

5/5 - (28 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
komentarze 2
    • Cześć Haloturoksi! Wyzwanie można uruchomić tylko dla nowej rodziny w grze. Aby rozpocząć wyzwanie należy w menu głównym wybrać opcję “Nowy scenariusz”. Opcja ta znajduję się na granatowym polu po prawej stronie. Po wybraniu odpowiedniego scenariusza gra przeniesie Cię do trybu tworzenia nowej rodziny. Pozdrawiam 😉

Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody