Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 wrzesień 2021 – 1200 nowych kolorów

Aktualizacja The Sims 4 wrzesień 2021 – 1200 nowych kolorów

Zespół The Sims opublikował dzisiaj wrześniową aktualizację do The Sims 4, która wprowadza około 1200 nowych wersji kolorystycznych dla obiektów z gry. Ponadto w trybie tworzenia Sima pojawiło się kilka nowych elementów.

Nowe kolory mebli i dodatków w aktualizacji The Sims 4

Dzisiaj do gry zawitała nowa wrześniowa aktualizacja z zapowiadaną aktualizacją kolorów. Wczoraj twórcy opublikowali plan premier rozszerzeń i aktualizacji do The Sims 4 na najbliższe miesiące. Wśród zapowiedzi znalazła się informacja o nowych kolekcjach The Sims 4 Dzielnica mody i Lotniskowy styl oraz o aktualizacji związanej z kolorami otoczenia. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza do gry około 1200 nowych wersji kolorystycznych dla 149 obiektów z gry podstawowej The Sims 4.

Wśród zaktualizowanych obiektów znalazły się stoliki do kawy, szafy, krzesła, łóżka, meble kuchenne, sprzęt AGD, zasłony, rośliny, doniczki, okna oraz drzwi. Na poniższych zrzutach ekranu przedstawione są wszystkie nowe kolory z aktualizacji. Zielone kropki oraz strzałki oznaczają nowe wersje kolorystyczne.

Nowe kolory The Sims 4 wrzesień 2021
Nowe kolory mebli The Sims 4 aktualizacja
Kolory mebli The Sims 4 aktualizacja wrzesień 2021
Nowe rekolory The Sims 4 wrzesień 2021
Nowe kolory mebli kuchennych The Sims 4
Dodatkowe kolory obiektów The Sims 4 aktualizacja
Nowe kolory okien i drzwi The Sims 4 aktualizacja
Aktualizacja The Sims 4 z nowymi kolorami obiektów

Nowe ubrania i fryzury – aktualizacja The Sims 4 wrzesień 2021

Dzisiejsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza także kilka nowości do trybu tworzenia Sima. Dla Simek została dodana nowa fryzura z długimi włosami oraz dwa nowe stroje nawiązujące do najnowszych kolekcji.

Wrześniowa aktualizacja The Sims 4 2021
The Sims 4 wrzesień 2021 aktualizacja przegląd

Twórcy dla Simów przygotowali dwie krótkie fryzury oraz dwa nowe stroje, które również nawiązują tematyką do nowych kolekcji.

Wrzesień 2021 aktualizacja The Sims 4

Oprócz tego aktualizacja dodała jeden nowy tatuaż na rękę oraz bransoletkę.

Przegląd aktualizacji The Sims 4 wrzesień 2021
5/5 - (27 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody