Strona główna » Newsy » Jesienne nowości do The Sims 4 – kolekcje i aktualizacje

Jesienne nowości do The Sims 4 – kolekcje i aktualizacje

Zespół The Sims na swoim oficjalnym profilu na Twitterze opublikował plan nowości do The Sims 4, w którym uwzględniono informacje na temat planowanych rozszerzeń i aktualizacji gry.

Co wyjdzie do The Sims 4 w najbliższych miesiącach?

Wygląda na to, że twórcy The Sims 4 postanowili komunikować fanom gry jakie plany wydawnicze mają na najbliższe miesiące. W maju producenci opublikowali informację o wydaniu dodatku, pakietu rozgrywki i kolekcji w ciągu lata. Tej jesieni fani The Sims 4 mogą spodziewać się aż 4 nowych kolekcji, czyli najmniejszych rozszerzeń do gry oraz kilku aktualizacji wprowadzających nowości do rozgrywki.

Nowe kolekcje i aktualizacje The Sims 4

NOWY SEZON NOWE SIMY!

Niezależnie od tego, czy wracasz do szkoły, do pracy, czy próbujesz wrócić do rzeczywistości, nadeszła idealna pora roku na świętowanie z Simami:
* Wypróbuj stylizacje, które przekraczają granice, dzięki trzem nowym kolekcjom.
* Pielęgnuj swoje nowoczesne sanktuarium dzięki nowej kolekcji do budowania.
* Ciesz się darmowymi aktualizacjami, które urozmaicają życie Twoich Simów, pozwalają dostosować przestrzeń za pomocą koloru i odblokowują nowe sposoby zabawy.

Z opublikowanej grafiki wynika, że tej jesieni do The Sims 4 opublikowane zostaną trzy kolekcje skoncentrowane na ubraniach oraz jedna kolekcja przeznaczona dla budowniczych. Dodatkowo fani mogą liczyć na aktualizację powiązaną z kolorem. Możliwe, że zostaną udostępnione nowe warianty kolorystyczne dla obecnych w grze mebli lub ubrań.

Niestety z zapowiedzi nie wynika, aby twórcy przygotowywali jakiś większy dodatek lub pakiet rozgrywki w najbliższych miesiącach.

Stwórz styl lub koło kolorów w The Sims 4?

Jeden z fragmentów zapowiedzi mówi o “dostosowywaniu przestrzeni za pomocą koloru”. Można by uznać, że jest to ukłon w stronę fanów, którzy pokochali pełną możliwość modyfikacji kolorów i wzorów znaną z The Sims 3. Niestety menadżer powiązany z marką The Sims 4 – LlamaGuruFrost zaprzeczył krążącym plotkom na swoim profilu na Twitterze. Wspomniane kolory w zapowiedzi to nie wyczekiwana przez fanów możliwość dowolnego ustawiania kolorów mebli i ubrań. Niestety pozostaje dalej czekać, co twórca zapowiedzi miał na myśli.

4.9/5 - (32 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody