Strona główna » Newsy » Dwa dodatki do The Sims 4 i aktualizacja niemowląt w 2023 roku

Dwa dodatki do The Sims 4 i aktualizacja niemowląt w 2023 roku

Podczas dzisiejszej transmisji na żywo twórcy The Sims 4 zapowiedzieli dwa duże dodatki, które swoją premierę będą miały w 2023 roku. Nadchodzący rok ma przynieść także sporą aktualizację niemowląt w grze.

Do The Sims 4 nadchodzą dwa duże dodatki

Twórcy The Sims podczas transmisji “Behind The Sims Summit” ogłosili udostępnienie The Sims 4 za darmo oraz pokazali wczesną wersję The Sims 5. Zespół podzielił się także nowościami, które nadejdą w 2023 roku. Już teraz twórcy mają ukończone i gotowe do publikacji dwa dodatki do The Sims 4. Niestety nie zdradzono, jaka będzie ich tematyka, ani na kiedy planowana jest data premiery.

Opublikowano jedynie szkice koncepcyjne, na których można zobaczyć dwa światy, które prawdopodobnie wejdą w skład zapowiedzianych rozszerzeń. Na pierwszej grafice widać kolorowe domy oraz stoiska targowe. Na drugiej grafice zaprezentowano deptak miejski wraz z dużym mostem i wieżowcami w tle.

Dwa nowe światy - dodatki do The Sims 4 2023

Oprócz nowych światów, dodatki wprowadzą nowe obiekty m.in. do kuchni oraz sypialni. Na szkicach koncepcyjnych widać także nowości do trybu tworzenia Sima oraz obiekty dekoracyjne np. szklanka ze sztuczną szczęką.

Sprawdź: Jak wyłączyć cenzurę w The Sims 4?

Aktualizacja niemowląt w The Sims 4

Drugą nowością, która powinna zainteresować wszystkich graczy The Sims 4, jest zapowiedź nadchodzącej aktualizacji do gry. Zostanie ona udostępniona na początku 2023 roku i będzie się skupiać na niemowlętach, które do tej pory były uwięzione w kołyskach.

Twórcy w trakcie transmisji zaprezentowali raczkujące niemowlę, które następnie podnosi Simka. W tle można zauważyć sporo nowych obiektów, wśród których znalazł się kojec, w którym dziecko będzie mogło spać oraz się bawić.

Sprawdź: Jak urodzić dziewczynkę lub chłopca w The Sims 4?

4.9/5 - (25 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody