Strona główna » Zapowiedzi » Oficjalna zapowiedź The Sims 4 Mali obozowicze i Księżycowy szyk

Oficjalna zapowiedź The Sims 4 Mali obozowicze i Księżycowy szyk

Właśnie na oficjalnych profilach społecznościowych zespołu The Sims zapowiedziane zostały dwie nowe kolekcje – The Sims 4 Mali obozowicze i The Sims 4 Księżycowy szyk. Znamy już datę premiery nowych rozszerzeń, a także szczegółowe opisy!

Dwie nowe kolekcje do The Sims 4

Na początku maja producenci The Sims 4 podzielili się planami wydawniczymi na maj i czerwiec 2022 roku. Z zapowiedzi wynikało, że na fanów czeka nowy pakiet rozgrywki o wilkołakach oraz bliżej nieokreślone dwie nowe kolekcje. Na oficjalnej stronie internetowej nowe rozszerzenia były podpisane następująco: „Spędź miłą noc na podwórku” oraz „Zadaj szyku podczas wieczornego wypadu”. Niewiele z nich wynikało, więc fani gry musieli uzbroić się w cierpliwość.

zapowiedź The Sims 4 Mali obozowicze i Księżycowy szyk

Dzisiaj jednak wszelkie domysły zostały rozwiane, ponieważ EA opublikowało oficjalne zapowiedzi wspomnianych rozszerzeń. The Sims 4 Księżycowy szyk i Mali obozowicze to nazwy nowych kolekcji, które do sprzedaży trafią już 26 maja 2022 roku. Rozszerzenia będą dostępne na komputerach PC, MAC oraz konsolach PlayStation i Xbox.

The Sims 4 Mali obozowicze – informacje i zdjęcia

Zabawa zaczyna się po zachodzie słońca dzięki przytulnemu, sprytnemu sprzętowi do biwakowania na podwórku z kolekcji The Sims 4 Mali obozowicze! Graj w gry na zewnątrz w bezpiecznym forcie z koców – ta kolekcja ma wszystko, czego potrzebujesz na noc kreatywnej rodzinnej zabawy.

The Sims 4 Mali obozowicze - informacje

DLA DZIECI

Pozwól dzieciom przejąć podwórko dzięki uroczym meblom, zabawnemu sprzętowi kempingowemu i zabawkom. W blasku miliona świateł sznurkowych możesz wspominać dzieciństwo, piekąc pianki z pluszowym sasquatchem.

POMYSŁOWY WYGLĄD

To nie jest karton – to jest samochód! Albo statek rakietowy. Postaw na estetykę DIY – zabawki, koce, a nawet zewnętrzny projektor wykonany z prześcieradła i innych domowych przedmiotów.

The Sims 4 Księżycowy szyk – informacje i zdjęcia

Ubierz się na niezapomnianą noc dzięki kolekcji The Sims 4 Księżycowy szyk, stworzonej przez paryską kreatorkę Paolę Locatelli. Zachwyć się kolorami, płynnością i nowoczesnym stylem kolekcji, dzięki której Twój Sim będzie wyglądał świetnie na randce, a może i złamie kilka serc.

The Sims 4 Księżycowy szyk - informacje

NOWOCZESNY STYL PARYSKI

Szorty i trampki w połączeniu z jedwabiem lub błyskotkami. Dzisiejsza moda młodzieżowa czerpie inspirację z klasycznych stylów, aby stworzyć coś nowego i modnego.

PONADCZASOWY ROMANTYZM

Obcisłe sukienki, lejące się koszule i eleganckie marynarki to podstawowe elementy, które zawsze są modne. Pomóż swojemu Simowi odnaleźć tę romantyczną iskrę dzięki modzie, która przetrwa zmiany trendów (nawet jeśli miłość ich nie przetrwa).

5/5 - (28 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody