Strona główna » Newsy » The Sims 4 Dzielnica mody i Lotniskowy szyk – nowe kolekcje zapowiedziane

The Sims 4 Dzielnica mody i Lotniskowy szyk – nowe kolekcje zapowiedziane

EA dzisiaj na oficjalniej stronie The Sims zapowiedziało dwie nowe kolekcje do gry – The Sims 4 Dzielnica mody i Lotniskowy szyk. Ich premiera ma nastąpić już za 2 tygodnie!

Nowe dwie kolekcje do The Sims 4

Wczoraj twórcy The Sims 4 opublikowali plany na najbliższe miesiące dotyczące premier rozszerzeń i aktualizacji do gry, a już dzisiaj poznaliśmy nazwy dwóch kolekcji, których premiera odbędzie się za dwa tygodnie, czyli 5 października 2021 roku. Nowe kolekcje to The Sims 4 Dzielnica mody i Lotniskowy szyk. Oba rozszerzenia skupione są tylko na nowych ubraniach i dodatkach w trybie tworzenia Sima. Obie kolekcje będą kosztować po 24,90 zł. i będą dostępne na komputerach PC i MAC oraz na konsolach PlayStation5, PlayStation4, Xbox Series X|S i Xbox One.

The Sims 4 Dzielnica mody – najważniejsze informacje

The Sims 4 Dzielnica mody to nowa kolekcja do gry, która skupia się na ubraniach i dodatkach inspirowanych kulturą hinduską. W rozszerzeniu znajdzie się wiele ubrań z żywymi kolorami i kontrastowymi wzorami. Inspiracją do stworzenia kolekcji było miasto Mumbaj zlokalizowane w Indiach. Wraz z kolekcją w trybie tworzenia Sima pojawią się kolczyki do nosa, tatuaże z henny, sandały, a także zwiewne kopertowe spódnice oraz niesymetryczne kamizelki.

The Sims 4 Dzielnica mody kolekcja
Nowa kolekcja The Sims 4 Dzielnica mody

The Sims 4 Dzielnica mody – najważniejsze informacje

Drugą kolekcją zapowiedzianą przez twórców jest The Sims 4 Dzielnica mody. Rozszerzenie to również skupia się tylko na nowych ubraniach i dodatkach, ale tym razem są to elementy inspirowane Seulem w Korei Południowej. W kolekcji fani będą mogli znaleźć ubrania o szerokich krojach i dużych rozmiarach. Wszystkie zostały stworzone na podstawie aktualnych trendów mody w Korei z uwzględnieniem celebrytów oraz sklepów online. W The Sims 4 Dzielnica mody wprowadzi do gry takie elementy ubioru jak trampki, dresy czy bluzy z kapturem, a także długi, damski płaszcz.

The Sims 4 lotniskowy szyk kolekcja
Nowa kolekcja The Sims 4 Lotniskowy szyk
5/5 - (29 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody