🏠 Strona główna Newsy Nowe potrawy, koszulki i scenariusze – Ekspresowa dostawa The Sims 4

Nowe potrawy, koszulki i scenariusze – Ekspresowa dostawa The Sims 4

Właśnie w ręce graczy trafiła kolejna mini aktualizacja do The Sims 4 w formie ekspresowej dostawy. Tym razem twórcy przygotowali nowe koszulki, dwie potrawy oraz scenariusze.

Przegląd czerwcowej ekspresowej dostawy do The Sims 4

Do The Sims 4 właśnie została wydana kolejna mini aktualizacja do The Sims 4. To już drugi raz w czerwcu, kiedy fani mogą odebrać nowe obiekty za darmo. Ostatnio były to nowe słuchawki Logitech oraz flagi dumy. Dzisiejsza aktualizacja skupia się wokół oficjalnego święta w USA – Juneteenth, czyli dnia wyzwolenia, które obchodzone jest co roku 19 czerwca. Fani gry tym razem otrzymali specjalną koszulkę, dwie nowe potrawy oraz dwa scenariusze ograniczone czasowo.

Czerwcowa mini aktualizacja do The Sims 4

Czerwcowa mini aktualizacja dla The Sims 4 powinna pobrać się automatycznie po uruchomieniu gry (chyba że w ustawieniach automatyczne pobieranie zostało wyłączone). Aby upewnić się, że nowa zawartość została pobrana, należy przejść do ustawień gry, a następnie do zakładki “Dostawa The Sims”. Aby pobrać nową zawartość, konieczne będzie ponowne uruchomienie gry.

Nowe koszulki w czerwcowej ekspresowej dostawie

W trybie tworzenia Sima na kobiety oraz mężczyzn czeka nowa koszulka z kilkoma wersjami kolorystycznymi i różnymi wzorami.

Nowe koszulki ekspresowa dostawa the sims 4 czerwiec

Żeberka i talerz smażonej ryby w The Sims 4

Czerwcowa ekspresowa dostawa wprowadza do gry dwie nowe potrawy: Talerz smażonej ryby oraz Żeberka. Pierwsze danie Simowie będą mogli przygotować na kuchence gazowej, a drugie idealnie sprawdzi się na grillu podczas wspólnego świętowania w ogrodzie. Poniżej przedstawiamy wygląd nowych potraw oraz ich pełne opisy.

Nowe potrawy ekspresowa dostawa The Sims 4 czerwiec

Talerz smażonej ryby – Doskonały smakołyk na poprawę nastroju – chrupiący z zewnątrz i delikatny w środku. Nie tylko pyszny, ale dodatkowo stanowi kawałek historii na talerzu! Zgodnie z tradycją przygotowuje się w Stanach Zjednoczonych podczas obchodów Juneteenth, letniego święta ku czci wolności, dziedzictwa i wartości rodzinnych Afroamerykanów. Podawana jest zwykle z grillowaną kukurydzą, surówką coleslaw i chlebem kukurydzianym jako pyszne i pełnowartościowe danie.

Żeberka – Wytrawne, wędzone żeberka wieprzowe w sosie zadowolą każdego. To tradycyjne w południowych stanach danie przygotowuje się również z okazji Juneteenth, amerykańskiego święta ku czci wolności, dziedzictwa i wartości rodzinnych Afroamerykanów. Podawane z kapustą, pieczoną fasolką i chlebem kukurydzianym, te żeberka są prawdziwym hitem rodzinnych spotkań przy grillu.

Nowe scenariusze w czerwcowej aktualizacji The Sims 4

Ostatnią nowością z ekspresowej dostawy do The Sims 4 są dwa nowe scenariusze. Oba są ograniczone czasowo, więc warto się pospieszyć. Poniżej przedstawiamy pełne opisy nowych wyzwań wraz z wymaganiami oraz możliwymi zakończeniami historii.

Gotowanie w plenerze

Scenariusz gotowanie w plenerze ekspresowa dostawa The Sims 4

Opis: Sim chce dopracować technikę grillowania, żeby zaimponować rodzinie i przyjaciołom podczas gotowania w plenerze. Czy zdobędzie licencję na grillowanie na czas przed gotowaniem w plenerze?

Wymagania: 1 młody dorosły lub starszy

Zakończenia historii: Przygotuj się na gotowanie w plenerze i dopracuj technikę grillowania

Tajemnice nocy

Scenariusz tajemnice nocy ekspresowa dostawa the sims 4

Opis: Sim interesuje się nocą i chce odkryć wszystkie jej tajemnice. Czy zbada, co kryje się pod osłoną nocy, zanim zaśnie?

Wymagania: 1 młody dorosły lub starszy

Zakończenia historii: Odkryj tajemnice nocy i zrealizuj cele.

5/5 - (19 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 249
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy