Strona główna » Newsy » Architekt w nowym pakiecie rozgrywki do The Sims 4?

Architekt w nowym pakiecie rozgrywki do The Sims 4?

EA już jutro ogłosi kolejne rozszerzenie do The Sims 4. Tym razem ma to być pakiet rozgrywki, który wprowadza nową kreatywną karierę do gry. Na Twitterze twórcy opublikowali pewne podpowiedzi, o jaką karierę może chodzić.

Nowy pakiet rozgrywki do The Sims 4 już niedługo

17 maja twórcy opublikowali plan najważniejszych wydarzeń i premier dodatków do The Sims 4, które odbędą się w ciągu najbliższych trzech miesięcy – maj, czerwiec i lipiec. Wczoraj swoją premierę miała nowa kolekcja The Sims 4 Oaza na patio.

Następne rozszerzenie w kolejce zostało zapowiedziane jako “pakiet rozgrywki, który doda do gry kreatywną karierę”. Okazuje się, że twórcy nie będą kazali nam długo czekać, ponieważ już jutro (20.05) zostanie opublikowany oficjalny zwiastun rozszerzenia. Premiera zwiastuna przewidziana jest na godzinę 17:00, a samo wydarzenie na YouTube jest opisane jako “Zaprojektowaliśmy nowy pakiet rozgrywki”. To wszystko wskazuje na nowe rozszerzenie do The Sims 4 z karierą architekta wnętrz.

Architekt wnętrz w The Sims 4

Aby jeszcze bardziej rozgrzać fanów przed oficjalną zapowiedzią nowego pakietu rozgrywki, twórcy opublikowali trzy grafiki promocyjne. Te już nie pozostawiają żadnych złudzeń, że do The Sims 4 trafi nowa kariera architekta wnętrz. Każda z grafik zawiera postać Sima wraz z cytatem wskazującym na zlecenie zmiany wnętrza.

The Sims 4 nowy pakiet rozgrywki architekt

“Moja żona chce pokój zabaw w przystępnej cenie. I musi on być fioletowy. Czy możesz nam pomóc?” – Bob Pancakes

Architekt wnętrz w The Sims 4

“Chcę zamienić swoją nudną jadalnię na pracownię malarską” – Penny Pizzazz

Kariera architekta w The Sims 4 pakiet rozgrywki

“Potrzebuję na tyle dużej garderoby, aby pomieściła moje ego. Coś eleganckiego i nowoczesnego” – Nancy Landgrab

Warto wspomnieć, że kariera architekta wnętrz pojawiła się już w serii The Sims, a dokładniej w dodatku do The Sims 3 o nazwie Kariera.

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody