🏠 Strona główna Newsy Aktualizacja The Sims 4 styczeń 2022 – nowa stacja radiowa

Aktualizacja The Sims 4 styczeń 2022 – nowa stacja radiowa

Do The Sims 4 właśnie została wydana styczniowa aktualizacja, która naprawia błędy w grze podstawowej i dwóch rozszerzeniach. Oprócz tego na fanów gry czeka zupełnie nowa stacja radiowa.

Aktualizacja The Sims 4 styczeń 2022 – przegląd

Twórcy wraz z zapowiedzią najnowszej kolekcji The Sims 4 Karnawałowa moda postanowili opublikować także styczniową aktualizację do gry. Zdecydowanie nie należy ona do największych bo głównie skupia się na poprawkach błędów w grze podstawowej oraz w dodatku Wiejska Sielanka i pakiecie rozgrywki Wyprawa na Batuu.

Karnawałowa stacja radiowa

Oprócz poprawek, twórcy przygotowali dla fanów niespodziankę w postaci nowej stacji radiowej w The Sims 4 o nazwie “Karnawał”. Nowa radiostacja bezpośrednio nawiązuje do tematyki kolekcji stworzonej wraz z piosenkarką Pabllo Vittar.

Nowa stacja radiowa Aktualizacja The Sims 4 styczeń 2022

Stacja “Karnawał” zawiera 5 utworów, z czego jeden to przebój taneczny Pabllo Vittar pod tytułem „Buzina” w simlish, pochodzący z drugiego albumu artystki, Não Para Não. Nowa radiostacja dostępna jest dla wszystkich posiadaczy podstawowej gry The Sims 4. Całą zawartość można poznać przechodząc do menu w zakładce “Muzyka” lub wybierając “Karnawał” na odtwarzaczu muzyki w grze.

Poprawki błędów w aktualizacji

Styczniowa aktualizacja do The Sims 4 naprawia także kilka błędów, które mogły pojawić się u graczy posiadających podstawową wersję gry oraz rozszerzenia Wiejska sielanka i Wyprawa na Batuu. Poniżej prezentujemy listę naprawionych błędów.

The Sims 4

  • Naprawiono działanie interakcji „Przekonaj do porzucenia współmałżonka”
  • Dodano opisy brakujących obiektów dostępnych po wpisaniu kodu bb.showhiddenobjects
  • Usunięto błąd, w którym partner dzwonił do Sima z pytaniem jak zareagować na możliwe oświadczyny od Sima, do którego dzwoni

The Sims 4 Wiejska Sielanka

  • Naprawiono błąd, który powodował brak tekstu w opcjach „Lubię” i „Nie lubię”

The Sims 4 Wyprawa na Batuu

  • Naprawiono błąd związany z wypłatą galaktycznych kredytów po wykonaniu misji na Batuu

5/5 - (22 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 249
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy