Strona główna » Newsy » W aktualizacji do The Sims 4 pojawią się wyzwania

W aktualizacji do The Sims 4 pojawią się wyzwania

Twórcy podczas wczorajszej transmisji na żywo Inside Maxis ujawnili część najnowszej aktualizacji do The Sims 4. Najważniejszą nowością będzie specjalny system wyzwań, który dodatkowo może urozmaicić rozgrywkę.

Najnowsza aktualizacja The Sims 4 wprowadzi oficjalne wyzwania

Wyzwania (ang. Challenges) to bardzo popularna forma urozmaicania sobie rozgrywki w The Sims 4. Oprócz zaspokajania potrzeb Simów i wypełniania paska aspiracji fani dodatkowo narzucają własne cele lub utrudnienia. Jednym z popularniejszych wyzwań wśród fanów The Sims 4 jest np. 100 dzieci challenge lub The legacy challenge. Twórcy stwierdzili, że czas oficjalnie wprowadzić takie wyzwania do gry. Podczas wczorajszej prezentacji twórca SimGuruDuck zaprezentował nowy system wyzwań i dwa przykładowe scenariusze “Making Money” (pl. Zarabianie pieniędzy) oraz “Finding Love After a Breakup” (pl. Znajdowanie miłości po rozstaniu).

Wyzwania w The Sims 4 scenariusze

Każdy scenariusz wyzwania zawiera wymagane kroki to jego ukończenia oraz ewentualne wymagania. Podczas transmisji twórcy zaprezentowali tylko dwa scenariusze, ale już w przyszłym tygodniu pojawią się kolejne dwa, które będą ograniczone czasowo. Wyzwanie można rozpocząć na nowym lub istniejącym zapisie gry. Po wybraniu interesującego wyzwania gracz przenoszony jest do trybu tworzenia Sima.

Challenge w The Sims 4 aktualizacja

Jak wyglądają wyzwania w The Sims 4?

Przykładowo wyzwanie związane z pieniędzmi rozpoczyna się w momencie wprowadzenia Sima na nową parcelę z domem lub bez. Po wprowadzeniu konto z pieniędzmi zostaje wyzerowane, a głównym celem wyzwania jest zarobienie 1 miliona Simoleonów. W trybie życia cele wyzwania widoczne są w lewym górnym rogu. Nagrodą za ukończenie wyzwania są punkty satysfakcji, które można wymienić na różne nagrody.

Aktualizacja The Sims 4 wyzwania scenariusze

Aktualizacja do The Sims 4 wprowadzająca wyzwania zapowiedziana jest na następny tydzień. Na początku będą dostępne dwa scenariusze “Making Money” (pl. Zarabianie pieniędzy) oraz “Finding Love After a Breakup”, a chwilę później twórcy mają dodać dwa scenariusze ograniczone czasowo “Too Many Toddlers” (pl. Za dużo małych dzieci) oraz “Perfectly Well-Rounded” (pl. Perfekcyjnie zgrany”.

5/5 - (29 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody