Strona główna » Newsy » Orientacja seksualna w lipcowej aktualizacji The Sims 4

Orientacja seksualna w lipcowej aktualizacji The Sims 4

EA na oficjalnej stronie zapowiedziało ważną zmianę dla The Sims 4, która nadejdzie wraz z lipcową aktualizacją. Gracze od teraz będą mogli określać orientację seksualną swoich Simów za pomocą nowego systemu w trybie tworzenia postaci.

Określenie orientacji seksualnej w The Sims 4

Twórcy The Sims 4 podzielili się nowością, która nadejdzie do gry wraz z lipcową aktualizacją. Już za kilka dni, tuż przed premierą dodatku The Sims 4 Licealne lata, gracze otrzymają do dyspozycji zupełnie nowy system, który umożliwi określenie orientacji seksualnej Sima w trybie tworzenia postaci. Podczas kreowania nowego Sima, ale również w trakcie rozgrywki, będzie można określić trzy kwestie:

  • Jaka płeć pociąga Sima? (kobiety i/lub mężczyźni)
  • Czy Sim jest otwarty na romantyczne eksploracje (tak/nie)
  • Z jaką płcią Sim chce uprawiać bara-bara? (kobiety i/lub mężczyźni)
Aktualizacja the sims 4 lipiec 2022 orientacja seksualna

Domyślnie Simowie nie będą mieli określonego pierwszego wskaźnika dotyczącego pociągu do określonej płci, ale będą mieli zaznaczoną opcję chęci romantycznych eksploracji oraz uprawiania bara-bara zarówno z kobietami jak i mężczyznami. Twórcy podkreślają, że system narazie udostępniają w wersji 1.0, która z czasem będzie ewoluować, chociażby o kolejne tożsamości płciowe. To ważny krok w świecie The Sims, ponieważ od początku serii Simowie byli określeni jako panseksualni, czyli czuli pociąg seksualny, romantyczny lub emocjonalny do osób niezależnie od ich płci lub tożsamości płciowej.

Wybór orientacja seksualnej w the sims 4

System jest skonstruowany tak, aby Simowie mieli możliwość odkrywania własnej orientacji, która może się zmieniać w zależności od poprowadzonej historii. Jest także możliwość stworzenia Sima, który jest aseksualny lub aromantyczny, czyli nie chce podejmować interakcji romantycznych z żadną płcią.

Twórcy twierdzą, że jeszcze sporo pracy przed nimi, aby The Sims 4 stało się grą, która celebruje różnorodność, ale wprowadzenie orientacji seksualnej oraz niestandardowych zaimków to kamienie milowe, które wymagały sporo pracy. Gra nadal nie jest przygotowana na, chociażby Simów niebinarnych i, pomimo wprowadzenia konfigurowalnych zaimków, system orientacji seksualnej Sima umożliwia wybranie pociągu seksualnego i romantycznego do kobiet i/lub mężczyzn.

5/5 - (22 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody