Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 na maj 2022 – konfigurowalne zaimki

Aktualizacja The Sims 4 na maj 2022 – konfigurowalne zaimki

Do The Sims 4 właśnie trafiła majowa aktualizacja, która wprowadza możliwość konfigurowania zaimków w Trybie Tworzenia Sima. Oprócz nowej funkcjonalności, w grze zostały naprawione dwa błędy.

Aktualizacja The Sims 4 – maj 2022

Pod koniec maja twórcy The Sims 4 postanowili wydać aktualizację, która została oznaczona numerkiem 1.88.213.1030 dla PC i 1.59 dla konsol. W grze pojawiły się informacje związane z najnowszymi kolekcjami The Sims 4 Mali obozowicze oraz Księżycowy szyk, a także naprawiono kilka błędów.

Najważniejszą jednak nowością jest opcja konfigurowania zaimków w Trybie Tworzenia Sima oraz możliwość ustawiania niestandardowych zaimków. Wszystko to jednak dostępne jest tylko dla gry w języku angielskim. Poniżej przedstawiamy pełnym przegląd najnowszej aktualizacji. Przed przystąpieniem do pobrania uaktualnienia, warto zrobić kopie zapasowe zapisów oraz usunąć modyfikacje z folderu Mods.

Konfigurowalne zaimki w aktualizacji The Sims 4

Opcja ustawienia konkretnych zaimków w The Sims 4 była przez twórców już poruszana kilkukrotnie na oficjalnych streamach. Nareszcie po ponad roku od ogłoszenia prac opcja trafia do gry, ale tylko w języku angielskim. Twórcy obiecują, że możliwość wybierania zaimków pojawi się w pozostałych 18 językach, ale na pewno nie będzie to prosty proces.

Niestandardowe zaimki aktualizacja the sims 4 maj 2022

Podczas tworzenia Sima w lewym górnym rogu pojawiła się możliwość wybrania następujących zaimków:

  • They/Them
  • She/Her
  • He/Him
  • Custom

Istnieje także możliwość stworzenia własnych zaimków, które będą wyświetlane w grze. Aby graczom było ja łatwiej dostosować, w grze powstał specjalny panel, który wyświetla przykładowe zdania z użyciem określonych przez graczy zaimków.

System konfigurowalnych zaimków w The Sims 4 ma być w przyszłości udoskonalany wraz z rozwojem badań. Twórcy wskazują, że aktualnie część opisów w grze nadal będzie miała nacechowanie płciowe jak np. „matka”, „ojciec”, „policjant”, „policjantka” itp.

Naprawa błędów w The Sims 4

Majowa aktualizacja The Sims 4 naprawia błąd z niepoprawnym wyświetlaniem w Trybie Tworzenia Sima w podstawowej wersji gry oraz naprawiono błąd związany z brakiem interakcji “Zmień grę” dla The Sims 4 Spotkajmy się.

  • The Sims 4: Naprawiliśmy przenikanie wokół uszu, które występowało w przypadku połączenia warkoczy i czerwonej kokardki.
  • The Sims 4 Spotkajmy się: Interakcja “Zmień grę” powinna być teraz wyświetlana podczas wykonywania interakcji w grze “Nie budź lamy”.
5/5 - (16 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody