Strona główna » Newsy » Darkest Dungeon II w early accessie – zwiastun i informacje

Darkest Dungeon II w early accessie – zwiastun i informacje

Darkest Dungeon II to kontynuacja świetnego turowego RPG, która utrzymana jest w stylistyce dark fantasty. Akcja gry przenosi gracza w epokę mrocznego średniowiecza. Producent, a jednocześnie wydawca gry podzielił się z graczami zwiastunem oraz informacja o wczesnym dostępnie na platformie Steam. Co jeszcze warto wiedzieć na temat produkcji?

Darkest Dungeon II we wczesnym dostępnie na Epic

Na platformie YouTube wydawca Red Hook Studios zaprezentowano zwiastun gry, która pojawiła się na platformie Epic Games Store w ramach wczesnego dostępu:

Grę można nabyć za 99 złotych, a zagrać w nią można od 26 października. Gra jest jeszcze w fazie rozwoju, przez co mogą zdarzyć się błędy. Strona produktu na platformie Epic jest dostępna pod tym adresem.

Darkest Dungeon II to kontynuacja i rozwinięcie pomysłów z pierwszej części. Nowościami mają być natomiast mechanizm wad i zalet sterowanymi postaci, jak również operowanie mechanizmami oświetlania.

Darkest Dungeon 2 na Epic Games

Pełna premiera gry zaplanowana jest na 2021 roku, w grze zaimplementowany jest język polski, a gra wymaga minimum 8 GB pamięci RAM i 6 GB przestrzeni na dane (choć zalecane jest 10 GB).

5/5 - (22 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody