Strona główna » Newsy » Jagged Alliance 1: Gold Edition za darmo na Steam

Jagged Alliance 1: Gold Edition za darmo na Steam

Niemal początek weekendu i kolejna niespodzianka w postaci darmowej gry. I tak — również ją można przypisać na stałe do konta Steam. Drugi tytuł to Jagged Alliance 1: Gold Edition, kóry pomimo dosyć odległej premiery, posiada bardzo dobre opinie.

Co to jest Jagged Alliance 1: Gold Edition?

Jagged Alliance 1: Gold Edition to turowa gra określana mianem najlepszej gry tego typu wszech czasów. Gra polega na odbijaniu wyspy Metaviry krok po kroku, tura po turze przed wrogimi planami Santino. W grze ważnym aspektem jest również uprawa drzew ugory i przetwarzania ich soków, gdyż są one podstawą funduszy w grze. Najważniejsze aspekty gry to:

  • Mnóstwo autentycznych broni i wyposażenia
  • Intensywna walka w systemie turowym
  • Nieliniowa rozgrywka
  • Wysoka wartość powtórek

Gra w tej edycji zawiera podstawową wersję Jagged Alliance i Jagged Alliance: Deadly Games.

Jagged Alliance 1: Gold Edition za darmo

Jagged Alliance 1: Gold Edition za darmo

Grę można przypisać na zawsze do konta na platformie Steam. Promocja wystartowała 16 września 2021 roku o godzinie 19:00, czyli dzisiaj i potrwa tydzień, do czwartku 23 września 2021 roku, do godziny 19:00.

Po 23 września gra będzie dostępna w standardowej cenie 39,99 zł.

Aby przypisać grę do konta, należy utworzyć konto na platformie Steam lub się na nie zalogować, wejść pod ten adres i kliknąć zielony przycisk “Dodaj do konta”. Po prawidłowym procesie przydzielenia gry pokaże się komunikat, z którego to można pobrać przypisaną grę do konta.

Możliwa do pobrania jest również inna gra tego samego wydawcy, o której możecie przeczytać w tym wpisie:

5/5 - (11 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Jagged Alliance 1: Gold Edition

Więcej o Jagged Alliance 1: Gold Edition

Jagged Alliance 1: Gold Edition to turowa gra określana mianem najlepszej gry tego typu wszech czasów. Gra polega na odbijaniu wyspy Metaviry krok po kroku, tura po turze przed wrogimi planami Santino. W grze ważnym aspektem jest również uprawa drzew ugory i przetwarzania ich soków, gdyż są one podstawą funduszy w grze.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody