Strona główna » Newsy » Xbox Game Pass styczeń 2022 – lista świetnych gier

Xbox Game Pass styczeń 2022 – lista świetnych gier

Zespół Microsoftu opublikował na swojej stronie listę gier, które pojawią się w drugiej połowie stycznia dla subskrybentów Xbox Game Pass oraz PC Game Pass. Wśród nowych gier znalazły się pozycje AAA oraz tytuły premierowe.

Xbox Game Pass styczeń 2022 – lista gier

Microsoft niedawno pochwalił się, że z usługi Xbox Game Pass i PC Game Pass korzysta ponad 25 milionów graczy. Wygląda na to, że zieloni nie zwalniają tępa i do usługi wprowadzają kolejne świetne gry. W drugiej połowie stycznia w usłudze pojawią się tytuły premierowe takie jak: Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction oraz Nobody Saves the World. Wśród nowych gier warto także podkreślić obecność Trylogii Hitmana.

Oto lista gier dostępnych w Xbox Game Pass w drugiej połowie stycznia 2022:

 • Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition (chmura, konsole i PC) – 18 stycznia
 • Nobody Saves the World (chmura, konsole i PC) – 18 stycznia
 • Death’s Door (chmura, konsole i PC) – 20 stycznia
 • Hitman Trilogy (chmura, konsole i PC) – 20 stycznia
 • Pupperazzi (chmura, konsole i PC) – 20 stycznia
 • Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (chmura, konsole i PC) – 20 stycznia
 • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Deluxe Edition (PC) – 20 stycznia
 • Windjammers 2 (chmura, konsole i PC) – 20 stycznia
 • Taiko no Tatsujin: The Drum Master (konsole i PC) – 27 stycznia
Lista gier Xbox Game Pass styczeń 2022

Gry warte uwagi – Xbox Game Pass styczeń 2022

Najciekawszą pozycją ze styczniowego zestawienia nowych gier w Xbox Game Pass zdecydowanie jest premierowe Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction. To taktyczna strzelanka wzbogacona o elementy survival horroru będąca poboczną odsłoną serii Rainbow Six. Tytuł nie posiada pełnoprawnego trybu dla jednego gracza – gra stawia na kooperację trzech graczy. W grze wcielamy się w jednego z żołnierzy, który zostaje wysłany na misję, podczas której ma zbadać pasożyta niewiadomego pochodzenia.

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction w Xbox Game Pass styczeń 2022

Fani skradanek powinni być zadowoleni z pojawienia się trylogii Hitmanna w Xbox Gae Pass. To zestawienie trzech gier z Agentem 47 z Międzynarodowej Agencji Kontraktowej w roli głównej. Wszystkie części zawierają zlecenia, które w większości dzieją się na otwartych lokacjach. Głównym zadaniem protagonisty jest wyeliminowanie tzw. Klienta Cieni i ugrupowania, które za nim stoi. Gra skupia się głównie na eliminowaniu wrogów po ciuchu, aby nie wzbudzić podejrzeń np. poprzez zatrucie przeciwników lub udanie się w konkretne miejsce w przebraniu.

Hitman Trilogy w Xbox Game Pass styczeń 2022

Trzecią ciekawą pozycją ze styczniowego Game Passa jest Nobody Saves the World. To RPG akcji stworzona przez studio DrinkBox Studios, które jest także odpowiedzialne za serię Guacamelee!. Główny bohater o nazwie Nikt musi zmierzyć się z hordami przeciwników bez doświadczenia w walce i mając do dyspozycji jedynie różdżkę.

Nobody Saves the World Xbox Game Pass styczeń 2022

Dodatki i aktualizacje w Xbox Game Pass

W tym miesiącu subskrybenci Xbox Game Pass i PC Game Pass mogą rozpocząć wstępną instalację Far: Changing Tides, którego premiera odbędzie się 1 marca 2022 roku. Dla fanów Halo Infinite Microsoft przygotował specjalny pakiet “Pass Tense Warthog Bundle”, który zawiera m.in. nową skórkę do pojazdu. Gracze Doom Eternal mogą odebrać trzy pakiety skórek do broni oraz postaci, a dla graczy World of Tanks przygotowano pakiet Premium Trifecta.

Gry dostępne w Xbox Game Pass do 31 stycznia

W każdym miesiącu do usługi Xbox Game Pass dodawane są gry, ale część z nich opuszcza usługę. Poniżej znajdują się tytuły, w które będzie można zagrać jedynie do 31 stycznia 2022 roku. Po tym okresie subskrybenci mogą je zakupić z 20% zniżką.

 • Cyber Shadow (chmura, konsole i PC)
 • Nowhere Prophet (chmura, konsole i PC)
 • Prison Architect (PC)
 • Xeno Crisis (chmura, konsole i PC)

Zobacz więcej:

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody