Strona główna » Newsy » Oto nowości do The Sims 4 na 2023 rok – dodatek, dwie kolekcje i aktualizacja niemowląt

Oto nowości do The Sims 4 na 2023 rok – dodatek, dwie kolekcje i aktualizacja niemowląt

Producenci The Sims 4 na Twitterze opublikowali harmonogram nowości, które pojawią się na początku 2023 roku. Na fanów czeka nowy duży dodatek, dwie kolekcje oraz duża aktualizacja związana z niemowlętami.

Jakie dodatki wyjdą do The Sims 4 w 2023?

Grudzień i początek stycznia był wyjątkowo ubogi w jakiekolwiek informacje na temat nowości do The Sims 4. Wszystko jednak zmieniło się dzisiaj wraz z opublikowaniem nowego harmonogramu, który zdradza planowane premiery rozszerzeń do gry. Twórcy za Twitterze opublikowali specjalny film, którego motywem przewodnim jest rodzina i pokrewieństwa. Hasłem przewodnim na najbliższe trzy miesiące to “It’s All Relative!”.

Zapoznaj się z The Sims w tym sezonie!

Niezależnie od tego, czy oczekujesz aktualizacji, czy czekasz na nowy pakiet rozszerzeń, to wszystko jest spokrewnione ✨

Od stycznia do marca 2023 roku do The Sims 4 zostanie wydany nowy dodatek, dwa pakiety kolekcji oraz duża aktualizacja związana z niemowlętami. Ponadto 31 stycznia odbędzie się oficjalna transmisja, na której twórcy mogą zdradzić więcej informacji związanej z nadchodzącymi nowościami.

Aktualizacja do The Sims 4 z ulepszonymi niemowlętami

Pierwszą zapowiedzianą nowością do The sims 4 w 2023 roku jest duża aktualizacja, która wprowadzi do gry ulepszone niemowlęta. Twórcy już wcześniej zapowiadali, że będą chcieli wprowadzić do The Sims 4 nową grupę wiekową pomiędzy niemowlętami w kołysce a małymi dziećmi.

Na załączonym zdjęciach można zauważyć raczkujące niemowlę, które następnie podnosi Simka. Zapowiedziana aktualizacja prawdopodobnie wprowadzi także szereg obiektów, takich jak kołyska, nowe zabawki oraz oczywiście nowe ubranka. Uaktualnienie będzie dostępne za darmo do pobrania dla wszystkich graczy na komputerach PC, Mac oraz na konsolach PlayStation i Xbox.

Sprawdź: Jak pobrać The Sims 4 za darmo?

Dwie nowe kolekcje do The Sims 4 w 2023 roku

Producenci dla fanów The Sims 4 na początek 2023 roku przygotowali dwie nowe kolekcje. Są to najmniejsze pakiety rozszerzeń, które zawierają kilka obiektów lub kilka ubrań w cenie 24,90 zł. Z udostępnionych informacji wynika, że pierwsza kolekcje będzie się skupiać na nowościach do CAS, a dokładniej na nowej bieliźnie. Druga kolekcja za to rozbuduje tryb kupowania o nowe obiekty do łazienki.

Nowe ubrania i obiekty - dodatki do The Sims 4 2023

Zapowiedź nowego dodatku do The Sims 4

Najlepsze jednak twórcy pozostawili na sam koniec. W ciągu najbliższych trzech miesięcy do The Sims 4 wyjdzie nowy dodatek! Niestety opublikowanie informacje niewiele mówią o tematyce rozszerzenia, ale łącząc kropki, można wiele wydedukować. Filmik zawiera grafikę, która przedstawia misia w koronie, który swoim kształtem przypomina też ząb. Może on wskazywać na etapy dorastania, które wiązałyby się z motywem rodzinnym najnowszego harmonogramu.

W serii The Sims pojawił się już dodatek, który koncentrował się na poszczególnych etapach dorastania. Mowa tutaj oczywiście o The sims 3 Pokolenia, który cieszył się sporą popularnością wśród simowych fanów. Do The Sims 4 także zostało już wydanych kilka rozszerzeń, które poruszały temat dorastania np. The Sims 4 Być rodzicem, The sims 4 Licealne lata lub The Sims 4 Uniwersytet, ale może twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Sprawdź: Dwa dodatki do The Sims 4 i aktualizacja niemowląt w 2023 roku

Dwa nowe światy - dodatki do The Sims 4 2023

Kolejną poszlaką jest szkic koncepcyjny nowego miasta, na którym widoczne są dzieci na deptaku. Miasto z nowego dodatku do The Sims 4 będzie także zawierało charakterystyczny most łudząco podobny do Golden Gate oraz rozbudowaną metropolię, którą widać w tle.

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody