Strona główna » Newsy » Ubrania i dodatki z The Sims 4 Dzielnica mody i Lotniskowy szyk

Ubrania i dodatki z The Sims 4 Dzielnica mody i Lotniskowy szyk

Jeden z fanów po aktualizacji The Sims 4 dotarł do oficjalnych informacji związanych z nowymi kolekcjami The Sims 4 Dzielnica mody i Lotniskowy szyk. Wśród informacji ujawnione zostały wszystkie ubrania i dodatki dochodzące wraz z rozszerzeniami.

Nowe kolekcje The Sims 4 Dzielnica mody i Lotniskowy szyk

EA wczoraj oficjalnie zapowiedział dwie nowe kolekcje do The Sims 4 – Dzielnica mody i Lotniskowy szyk. Rozszerzenia będą nastawione tylko na nowych elementach do trybu tworzenia Sima, czyli ubraniach i dodatkach. Kolekcje zadebiutują już 5 października 2021 roku na komputerach i konsolach.

Wczoraj twórcy udostępnili także wrześniową aktualizację do The Sims 4, która wprowadziła do gry sporo nowych kolorów. W kodzie gry znalazły się także nowe informacje o nowych kolekcjach, które aktualnie dla graczy są ukryte. Czytelnik serwisu Sims Community kryjący się pod nickiem “anadius” ujawnił wszystkie dostępne informacje o nowych kolekcjach.

Ubrania z The Sims 4 Dzielnica mody

Z udostępnionych informacji wynika, że kolekcja The Sims 4 Dzielnica mody będzie zawierała 26 nowych elementów do trybu tworzenia Sima. Wśród nowości znajdują się 6 pełnych strojów, 5 nowych bluzek, 6 elementów na dół, 2 tatuaże na ręke, 2 pary butów, naszyjnik, kolczyki, bransoletkę, okulary i kolczyk na nosie.

Przegląd The Sims 4 Dzielnica mody ubrania

Do sieci trafił także zrzut ekranu z najważniejszymi cechami kolekcji The Sims 4 Dzielnica mody.

The Sims 4 Dzielnica mody Origin

Zbuduj swoją garderobę

Jasne, zwiewne tkaniny i współczesne kroje gwarantują każdemu Simowi oszałamiający styl uliczny. Każdy element sprawdzi się samodzielnie lub w połączeniu z innymi świetnymi ubraniami, zapewniając styl bez wysiłku.

Wszystko w szczegółach

Czym byłby strój bez akcesoriów? Bransoletki, mieniące się naszyjniki i krzykliwe pierścionki przyciągają wzrok, podczas gdy sandały dopełniają całości z niezobowiązującym luzem. Wyraź swój styl za pomocą tatuaży z henny i zabawnych okularów przeciwsłonecznych.

Ubrania z The Sims 4 Lotniskowy szyk

Kolekcja The Sims 4 Lotniskowy szyk jest trochę skromniejsza bo zawiera 22 nowe elementy. Wraz z rozszerzeniem w trybie tworzenia Sima pojawią się następujące elementy: 4 pełne stroje, 7 bluz i marynarek, 8 elementów na dół i 3 pary butów. Z zrzutu ekranu poniżej od razu widać, że kolorystyka nowych ubrań jest zdecydowanie bardziej stonowana i skoncentrowana na kolorach naturalnych lub pastelowych.

Przegląd The Sims 4 Lotniskowy szyk ubrania

Tak jak w przypadku poprzedniej kolekcji, autor udostępnił także najważniejsze informacje o The Sims 4 Lotniskowy szyk.

The Sims 4 Lotniskowy szyk Origin

Mieszaj i łącz
Ubierz się na każdą okazję, używając zarówno półformalnych, jak i swobodnych ubrań. Marynarki, płaszcze, kurtki i kardigany świetnie komponują się z luźnymi spódnicami, spodniami dresowymi, spodniami luźnymi i spodniami, do których możesz dobrać trampki lub buty na obcasie.

Czas na zwiewne ubrania
Strukturalne ubrania oversize łączą się ze zwiewnymi materiałami, tworząc studium kontrastów. Odnajdź wygodę w luźnych fasonach i dyskretnych detalach, takich jak wysoki stan i podwinięte do połowy koszule.

5/5 - (28 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody