Strona główna » Newsy » PS Plus grudzień 2021 – 3 mocne tytuły

PS Plus grudzień 2021 – 3 mocne tytuły

Sony oficjalnie potwierdziło, jakie nowy gry zostaną dodane w grudniu do usługi PlaySation Plus. Wśród nowych tytułów znalazły się gry akcji i RPG.

PlayStation Plus grudzień 2021 – lista gier

Zespół Sony postanowił zakończyć rok 2021 świetną ofertą grudniową PlayStation Plus. W ręce graczy trafią trzy świetne gry na PS5 i PS4. Dla fanów gier akcji Sony przygotowało Godfall oraz LEGO DC Super-Villains, a miłośnicy gier RPG otrzymają Mortal Shell. Trzeba przyznać, że to solidna paczka gier, które zostaną udostępnione wszystkim subskrybentom już 7 grudnia 2021 roku. Gry będzie można dodać do biblioteki do 3 stycznia 2022 roku. Oto pełna lista gier z tego miesiąca:

  • Godfall: Challenger Edition | PS5 & PS4
  • Lego DC Super-Villains | PS4
  • Mortal Shell | PS4
lista gier playstation plus grudzień 2021

Oferta PS Plus grudzień 2021 – w co warto zagrać?

W grudniu do subskrybentów PS Plus trafią dwie gry akcji: Godfall i LEGO DC Super-Villains oraz jedna gra RPG: Mortal Shell. Oprócz tego wszyscy posiadacze PS VR mogą nadal dodawać do swoich bibliotek horror The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners oraz Until You Fall, czyli grę akcji z elementami RPG. Wszystkie te tytuły będą dostępne w usłudze od 3 grudnia do 3 stycznia.

Godfall Challenger Edition PS Plus grudzień 2021

W tym miesiącu posiadacze subskrypcji PS Plus będą mogli poznać świat w stylu high fantasy z gry Godfall Challenger Edition. To gra RPG akcji z 2020 roku od studia Counterplay Games. Challenger Edition skupia się na trzech unikalnych trybach multiplayer: Lightbringer, Dreamstones i Ascended Tower of Trials bez możliwości rozegrania trybu fabularnego.

Kolejnym tytułem z oferty PlayStation Plus z grudnia jest gra LEGO DC Super-Villains. Jest to przygodowa gra akcji z 2018 roku osadzona w uniwersum DC Comics. W tej części wyjątkowo gracz może wcielić się w złoczyńców: Jokera, Harley Quinn lub Lex Luthor lub w stworzonego własnego “bohatera”. W grze dostępne jest otwarte miasto Gotham City, w którym należy wykonywać misje i walczyć z bossami.

Trzecią pozycją z grudniowego PS Plus jest Mortal Shell, czyli gra RPG akcji typu soulslike z 2020 roku. W trybie fabularnym gracz przejmuję kontrole nad pozostałościami po zmarłych wojownikach w mrocznym uniwersum gry. W grze dostępna jest spora liczba broni oraz specjalne zaklęcia ofensywne.

Zwiastun PlayStation Plus na grudzień 2021

Gry dostępne w PS Plus do grudnia 2021

W poniedziałek 6 grudnia 2021 z PlayStation Plus znikną gry z listopadowej oferty. Zostało więc zaledwie tylko kilka dni, aby dodać poniższe tytuły do biblioteki:

  • Knockout City
  • First Class Trouble
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Zobacz PS Plus na czerwiec 2022

5/5 - (25 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody