Strona główna » Newsy » Mass Effect: Legendary Edition i swoje własne grafiki

Mass Effect: Legendary Edition i swoje własne grafiki

Premiera gry Mass Effect: Legendary Edition zbliża się wielkimi krokami. Premiera ma się odbyć już 15 maja, a dzisiaj EA udostępniło narzędzia do tworzenia swoich własnych, indywidualnych grafik na podstawie indywidualnych wyborów. Co jest w formularzu?

Tworzymy swoją własną grafikę Mass Effect!

Na początku naszym oczom ukazuje się krótki opis i dwa przyciski. Jeden z nich odpowiedzialny jest za losowe generowanie grafiki. Po jego kliknięciu możemy od razu pobrać naszą grafikę i np. ustawić ją jako tło pulpitu.

Mass Effect Legendary Edition - tworzenie własnych grafik

Z kolei Ci, którzy grali już Shepardem, zdecydowanie powinni wybrać przycisk start.

Na start mamy do wyboru moralność naszej postaci: renegata, idealista czy neutralna. Ja w mojej rozgrywce lubiłem iść jako idealista (choć z wyjątkami).

Kolejnym etapem jest dobór członków drużyny. Wybieramy tutaj spośród kilku postaci: Ashley Wiliams, Jack, Legion, Liara T’Soni i kilka innych. Tutaj wybieramy postacie z podziałem na kategorie: nasi ulubieni kompani czy najbardziej zaufani.

Mass Effect Legendary Edition - dobór decyzji swojej własnej tapety

Ostatnim etapem jest dobór lokalizacji: wybieramy spośród Cytadeli, bazy kolektora, Eden Prime, z czasu inwazji Cytadeli oraz Omegi.

Efekt końcowy można pobrać w formie tapety w rozdzielczości 4K lub udostępnić w sieciach społecznościowych.

Przed rozpoczęciem ponownej przygody z Mass Effect: Legendary Edition dobrze było sobie przypomnieć sobie postacie i zarys fabuły z całej trylogii. Link do możliwości stworzenia swojej własnej tapety znajdziecie pod tym adresem.

5/5 - (6 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Mass Effect: Legendary Edition

Więcej o Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition to remake trylogii serii Mass Effect. Gra została wydana przez studio Electronic Arts, a producentem gry jest BioWare. W grze wcielamy się w komandora Sheparda, a akcja gry rozpoczyna się w roku 2183.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody