🏠 Strona główna Newsy Aktualizacja The Sims 4 – błąd zapisu 0 naprawiony

Aktualizacja The Sims 4 – błąd zapisu 0 naprawiony

Wygląda na to, że twórcy The Sims 4 częściowo poradzili sobie z problemem zapisu 0, który doskwierał graczom od marcowej aktualizacji gry. Poprawka jest już dostępna do pobrania dla użytkowników na komputerach i już wkrótce ma być dostępna na konsolach.

Kwietniowa aktualizacja do The Sims 4

Ostatnio informowaliśmy Was o marcowej aktualizacji do The Sims 4, która naprawiała ponad 30 błędów z najnowszego pakietu Ślubne historie. W notatce od twórców można było przeczytać, że nadal pracują nad rozwiązaniem problemu z błędem zapisu 0 w The Sims 4. Dzisiejsza aktualizacja częściowo naprawia problem. Twórcy wyeliminowali dwie przyczyny, które mogły wpływać na błąd zapisu 0, ale nie jest pewne, czy problem nie powróci. Dlatego twórcy proszą fanów o kontynuowanie wysyłania informacji w przypadku wystąpienia problemu z zapisaniem gry. Poprawkę mogą już pobierać gracze na komputerach PC i MAC, a na konsolach będzie ona dostępna w ciągu najbliższych kilku dni.

Błąd zapisu The Sims 4 kwiecień 2022

Okazuje się, że gracze wraz z producentami znaleźli dwie przyczyny powstawania błędu. Pierwszym z nich jest nowy system historii sąsiedzkich dodany w marcu. Włączenie opcji związanej z podejmowaniem kariery przez mieszkańców miasta mógł u niektórych graczy powodować problemy z zapisaniem gry. Druga przyczyna problemu dotyczyła graczy, którzy posiadają najnowszym pakiet The Sims 4 Ślubne historie. Okazuje się, że zorganizowanie ślubu wraz z tortem również wpływało na wystąpienie błędu z zapisem gry.

Lista naprawionych błędów w aktualizacji The Sims 4

  • The Sims 4 – Gry, których ustawienia historii sąsiedzkich pozwalają sąsiadom na rozpoczynanie karier, powinny teraz dać się bez problemu zapisać. Jeśli wyłączyłeś tę opcję, aby uniknąć problemu, powinieneś teraz móc się z nią bawić.
  • Ślubne historie – Pary biorące ślub mogą teraz konsekwentnie świętować swój wielki dzień, jedząc tort.
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 215
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy