Strona główna » Newsy » Już można wstępnie pobierać Mass Effect: Edycja Legendarna

Już można wstępnie pobierać Mass Effect: Edycja Legendarna

Do premiery Mass Effect: Legendary Edition dzieli nas jedynie kilkadziesiąt godzin. Już dzisiaj można wstępnie pobrać tytuł, aby już od chwil od premiery móc grać w ten tytuł.

Na PC przed premierą można pobrać ok. 93 GB zawartości. To około 2 godziny pobierania dla Internetu o przepustowości 100 Mb/s, 43 minuty dla 300Mb/s i 12-15 minut dla połączenia 1 Gb/s.

Mass Effect: Legendary Edition do pobrania

Dla przypomnienia – remaster ME ma ważyć około 120 GB, z czego klient Steam na start informuje, że gra potrzebować będzie ok. 103 GB na dysku. Reszta zapewne przewidziana jest na dodatkowe aktualizacje, naprawiające błędy gry.

5/5 - (5 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Mass Effect: Legendary Edition

Więcej o Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition to remake trylogii serii Mass Effect. Gra została wydana przez studio Electronic Arts, a producentem gry jest BioWare. W grze wcielamy się w komandora Sheparda, a akcja gry rozpoczyna się w roku 2183.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody