Strona główna » Newsy » Świąteczne obiekty w mini aktualizacji do The Sims 4

Świąteczne obiekty w mini aktualizacji do The Sims 4

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc twórcy The Sims 4 postanowili w grudniu wydać mini aktualizację, która dodaje kilka świątecznych obiektów, a także nowe danie wraz z nowym drinkiem.

Grudniowa mini aktualizacja do The Sims 4

Listopadowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadziła do gry nowy system o nazwie “Ekspresowe dostawy The Sims”. Jest to nic innego jak mini aktualizacje do gry, które nie wymagają aktualizowania podstawowej wersji The Sims 4. W grudniu do The Sims 4 twórcy postanowili dodać kilka akcentów świątecznych. Już od wczoraj (15.12.2021) gracze mogą odbierać paczkę nowych obiektów za pomocą nowego systemu. Wystarczy przejść do opcji gry, a następnie wybrać zakładkę “Dostawa The Sims”. W okienku powinna pojawić się informacja o nowej zawartości do pobrania, która wymaga restartu gry.

Świąteczna aktualizacja The Sims 4 grudzień

Wśród najważniejszych nowości w grudniowej mini aktualizacji do The Sims 4 warto wymienić 7 nowych obiektów dekoracyjnych, które można zakupić w trybie kupowania. Oprócz tego aktualizacja wprowadza nowe danie “Hallaca” oraz nowego drinka “Coquito”. Poniżej przedstawiamy przegląd nowości z aktualizacji.

Świąteczne obiekty w grudniowej aktualizacji The Sims 4

Piecz stylowo – Niektórzy lubią ciasta, bo lubią słodycze, a inni doceniają je za to, co sobą reprezentują. A jeszcze inni za to, jak się prezentują. Wiadomo, liczy się prezencja. Podawaj swoje świąteczne ciasta z klasą i zabezpiecz je w elegancki sposób dzięki tej wykwintnej tacy. Ta prosta, lecz stylowa taca oprószy Twoje ciasta szczyptą elegancji – poprawi się ich wygląd, będą świeższe, a nawet smaczniejsze! Twoja kuchnia i jadalnia rozbłysną świątecznym blaskiem. Jeśli zechcesz, możesz ją trzymać nawet w sypialni.

Świąteczne ciasto owocowe – Jest to coś w rodzaju ciasta owocowego, z tą różnicą, że jest to coś więcej niż ciasto owocowe. To świąteczne ciasto owocowe. Weź trochę owoców, trochę ciasta, dodaj odrobinę kuszącego aromatu ferii zimowych oraz rozgrzewającego serca ducha świąt, który brata ze sobą odwiecznych wrogów, a szczęśliwych jeszcze bardziej uszczęśliwia! Wymieszaj ze sobą te wszystkie składniki i podawaj na ciepło… albo na zimno… no, może być też w temperaturze pokojowej. Możesz się nim cieszyć w każdej temperaturze, za każdym razem gdy zechcesz poczuć magię świąt. Podobno jest też smaczne.

Solniczka i pieprzniczka “Wstrząśnij swoimi świętami” – Przypraw i dopraw sezon świąteczny. Dodaj pikanterii życiu swoich Simów dzięki tym klasycznym, podstawowym przyprawom. Pochyl się jednak chwilę nad pojemnikami. Stop – nie daj się wstrząsnąć. Zamiast tego wstrząśnij wystrojem swojego stołu kuchennego za pomocą tych pełnych smaku dekoracji. Niczym heban i kość słoniowa, żyją one w idealnej harmonii, stojąc ramię w ramię na Twoim stole. Czemu więc iść w czerń i biel. skoro do wyboru mamy tyle opcji? Odkryj swoje prawdziwe barwy i ze smakiem doprowadź swój stół do perfekcji.

The Sims 4 świąteczna aktualizacja grudzień 2021

Oto kokardka! – To ten czas w roku, kiedy prosta dekoracja może wpłynąć na Twoje uczucia i dać Ci radość. Weź kokardkę albo dużo kokardek, połóż je na stołach, blatach, stolikach, a nawet na podłodze, a następnie zadaj sobie pytanie: jaki niesamowity sztukmistrz zamienił z nie lada elegancją coś. co było zwykłą wstążką w te nieprawdopodobnie symetryczne kształty? Teraz uspokój się. to w końcu tylko kokardki. Są jednak bardzo wysublimowane w swojej ozdobnej prostocie. Musisz je mieć – bez nich Twój dom nigdy nie będzie już taki sam.

Sezon dużej kokardy – To naprawdę istnieje! Archetyp wszystkich wstążek ściennych! Podziwiaj i raduj się. że wreszcie ją masz! Dodaj swoim pomieszczeniom charakteru dzięki klasycznej wstążce, która wprowadzi w twoich czterech ścianach świąteczny sznyt. W Twoim domu zapanuje radosna atmosfera, a Twoi goście poczują się lepiej. To magia świąt zamknięta w jednej ozdobie!

Fartuch na ścianie – Fartuch, fartuch wisi na ścianie… Kto najlepszym kucharzem zostanie? Nie. nie Ferdek od pizzy… Mówimy tu o wykwintnej, przepysznej kuchni i akcesoriach kuchennych. Bo czym niby jest kuchnia, ze ściany której nie zwisa fartuch? Wygląda na pustą, opuszczoną, zapomnianą. Fartuch umożliwia gotowanie Dla dumnego szefa kuchni jest niczym zbroja. Wyeksponowany na ścianie, jest świadectwem kuchennego życia i jego potencjalnie niekorzystnych efektów ubocznych w postaci plam na ubraniach. Stanowi również jedną z najładniejszych dekoracji do Twojej kuchni.

Ogniste narzędzia – Kominek potrafi wytworzyć klimat. Ale czym byłby kominek bez ognia, skoro to miejsce na ogień? Po prostu… miejscem? Tak czy inaczej, kominek nie może się mienić kominkiem, jeśli me jest wyposażony w odpowiednie narzędzia, takie jak łopatka, szczotka czy pogrzebacz… złowrogie akcesorium które w przeciętnej powieści kryminalnej może stać się zabójczą bronią.. A może to byt lokaj ze świecznikiem? Może powinniśmy poczytać więcej Bagathy Chrisptea! Dobra, masz już kominek – teraz czas na akcesoria Gdy już masz akcesoria, zbędny Ci kominek – one też tworzą klimat. Osoba o wąskich horyzontach powiedziałaby, że to głupie, za to ci o szerszych docenią to post-sim- modernistyczne podejście do ognia i związanych z nim narzędzi.

Nowe danie i drink w The Sims 4

Grudniowa aktualizacja wprowadza do gry nowe danie Hallaca, które wymaga 3. poziomu umiejętności gotowania oraz nowy drink Coquito, który wymaga 2. poziomu umiejętności miksologii.

Sprawdź: Kody na umiejętności w The Sims 4

Coquito – to tradycyjny portorykański napój bożonarodzeniowy, który niektórzy nazywają portorykańskim eggnogiem. Coquito podaje się zazwyczaj w porze poobiedniej, w małych szklaneczkach, a jego smak jest słodki i mocny. Jeśli masz odwagę, możesz dorzucić jajka – ja uważam, że bez nich też jest w porządku. Wiele rodzin opracowało własne wersje tego napoju, które przekazują z pokolenia na pokolenie. Mamy nadzieje, że w te święta Simom zasmakuje bezalkoholowa wersja coquito.

Hallaca – Niektórzy twierdzą, że słowo “hallaca” pochodzi od rodzinnego ayaca, co oznacza bryłkę. Inni z kolei skłaniają się ku hiszpańskojęzycznej etymologii, wskazując na słowa tam i tu, co nawiązuje do faktu, że łączą się tu hiszpańskie i wenezuelskie składniki. Hallaca stanowi gest przyjaźni. Jeśli kiedyś znajdziesz się w Wenezueli w okolicy Bożego Narodzenia, musisz spróbować hallaki – nie możesz odmówić. W każdej rodzinie i w każdym regionie Wenezueli, przyrządza się odmienne wersje tej potrawy, różniące się wywarem lub farszem.

Nowa fryzura dla dorosłych Simek

Pewna nowość w grudniowej aktualizacji do The Sims 4 pojawiła się także w trybie tworzenia Sima. Dla dorosłych Simek została dodana nowa fryzura ze spiętymi włosami z tyłu.

Nowa fryzura The Sims 4 aktualizacja grudzień 2021
5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody