Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sms 4 na styczeń 2023 – akcesoria medyczne i włącznik światła

Aktualizacja The Sms 4 na styczeń 2023 – akcesoria medyczne i włącznik światła

W ostatni dzień stycznia 2023 roku twórcy The Sims 4 postanowili wydać nową aktualizację do gry z nową zawartością i poprawkami błędów. Nie zabrakło także usprawień dla graczy na konsolach PlayStation i Xbox. Zapraszamy do pełnego przeglądu.

Przegląd aktualizacji The Sims 4 – styczeń 2023

Wczoraj w ręce graczy trafiła nowa styczniowa aktualizacja do The Sims 4, która dodaje do trybu tworzenia Sima kilka ciekawych nowości oraz nowy obiekt dekoracyjny. Oprócz tego twórcy wprowadzili szereg zmian związanych z obsługą i wyświetlaniem gry na konsolach Sony i Microsoftu. Standardowo, uaktualnienie naprawiło kilkanaście problemów związanych z podstawową wersję gry oraz dodatkami.

Przegląd aktualizacji The Sims 4 styczeń 2023

Nowa aktualizacja do The Sims 4 jest już dostępna do pobrania na komputery za pomocą aplikacji EA App lub Orirgin oraz na konsole PlayStation i Xbox. Przed zainstalowaniem najnowszej wersji zaleca się usunięcie wszystkich modyfikacji z folderu “Mods” oraz zrobienie kopii zapasowych zapisów.

Akcesoria medyczne dla dorosłych Simów i dzieci

Pierwszą nowością ze styczniowej aktualizacji do The Sims 4 są akcesoria medyczne dostępne w trybie tworzenia Sima. Twórcy wprowadzili aparaty słuchowe, które można założyć dzieciom, nastolatkom, dorosłym oraz emerytom. Znajdują się one w zakładce “Twarz” i są dostępne w piętnastu kolorach. Aparaty słuchowe można założyć na ucho lewe, prawe lub na oba.

Aparaty słuchowe aktualizacja The Sims 4 styczeń 2023

Z akcesoriów medycznych dostępne są także glukometry, które znajdują się w zakładce “Sylwetka”. Można je założyć na ramię Sima lub lewą stronę podbrzusza. Akcesorium występuje w dziewięciu kolorach i jest dostępne dla dzieci, nastolatków, dorosłych i starszych Simów.

Glukometry w The Sims 4 za darmo

Blizna pooperacyjna w styczniowej aktualizacji do The Sims 4

Kolejną nowością jest blizna pooperacyjna, którą można dodać nastoletniemu oraz dorosłemu Simowi. Nowość znajduję się w kategorii “Sylwetka” > “Blizny na ciele”. Pomimo iż ślad pooperacyjny jest dostępny jedynie dla płci męskiej, to można go również użyć w przypadku żeńskiej sylwetki.

Blizna pooperacyjna aktualizacja the sims 4 styczeń 2023

Bielizna modelująca i bindery w The Sims 4

Aktualizacja do The Sims 4 ze stycznia wprowadziła do gry bieliznę modelującą dla obu płci oraz bindery. Aby sprawdzić nowe elementy ubrania, należy przejść do zakładki z górnymi częściami ubioru, a następnie wybrać bezrękawniki. Binder dostępny jest w dwudziestu wersjach kolorystycznych, wśród których znalazły się także wzory z motywem zwierzęcym oraz wakacyjnym. Należy pamiętać, że bindery działają jak zwykłe koszulki, więc nie mogą zostać założone pod ubranie.

bielizna modelująca aktualizacja the sims 4 styczeń 2023

Bielizna modelująca znajduje się w dolnych częściach ubioru w zakładce “Bielizna”. Nowy element dostępny jest w siedemnastu wersjach kolorystycznych i może być zakładany przez kobiety oraz mężczyzn.

Przełącznik światła w aktualizacji do The Sims 4

To, czym jednak najnowsza aktualizacja od The Sims 4 zaskoczyła najbardziej, jest dodanie do trybu kupowania nowego obiektu dekoracyjnego, którym jest przełącznik światła. Znajduje się w zakładce z ozdobami ścian i kosztuje 40 Simoleonów. W związku z tym, iż jest to obiekt dekoracyjny, nie pełni żadnej funkcji.

Przełącznik aktualizacja The Sims 4 styczeń 2023

Nieprzełączalny przełącznik – Pamiętam moją pierwszą próbę przełączenia nieprzełączalnego przełącznika… bite trzy godziny w ciemnym jak smoła pomieszczeniu… krzyki stawały się coraz głośniejsze… dopiero bladym świtem, gdy światło zaczęło wpadać przez ono, udało mi się odpuścić.

Co ciekawe przełączniki światła pojawiły się w najnowszej kolekcji The Sims 4 Łazienkowe szpargały.

Usprawnienia dla konsolowych graczy

Aktualizacja do The Sims 4 oznaczona numerkiem 1.69 wprowadza także sporo zmian dla graczy na PlayStation i Xbox. Posiadacze urządzeń od Sony otrzymali możliwość dostosowywania rozmieszczenia interfejsu w grze. Jest on dostępny w opcjach gry w zakładce Inne. Kolejną nowością, tym razem już dla posiadaczy obu platform, jest opcja skalowania kursora. Od teraz gracze niezależnie od tego, czy grają za pomocą pada, czy klawiatury i myszy, mogą zwiększyć lub mniejszych kursor. Dostosowywanie rozmiaru jest dostępne w opcjach gry w zakładce Dostępność.

Aktualizacja The Sims 4 Styczeń 2023 konsole

Twórcy wraz z najnowszą aktualizacją wprowadzili ulepszenia do trybu budowania w The Sims 4 na konsolach. Od teraz przeciąganie obiektów oraz interakcja z parcelą nie będzie zamykać katalogu znajdującego się w dolnej części ekranu. Nowi gracze mogą skorzystać z pomocy Emily, która od teraz dostępna jest także w trybie budowania.

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody