Strona główna » Promocje » Seria Assassin’s Creed w promocji na Steam

Seria Assassin’s Creed w promocji na Steam

Na platformie Steam trwa właśnie wyprzedaż gier z serii Assassin’s Creed. Dzięki temu można wyhaczyć większość tytułów 70%, a nawet 85% taniej. Co pojawiło się w promocji?

Assassin’s Creed w promocji

Ubisoft zorganizował w tym tygodniu pokaźną promocję na gry z serii Assassin’s Creed. Do zgarnięcia są pozycje nawet do -85%. W obniżce biorą udział zarówno pełne wersję gier jak i dodatki. Warto podkreślić, że przecenione są takie odsłony serii jak: Assassin’s Creed Odyssey lub Assassin’s Creed Origins. Zabrakło jedynie najnowszej części, czyli Assassin’s Creed Valhalla, która dostępna jest wyłącznie Ubisoft Store oraz w Epic Games Store na PC.

Oto lista gier, dostępnych w okazyjnej cenie:

Promocja kończy się 18 października.

5/5 - (27 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Assassin's Creed 2

Więcej o Assassin's Creed 2

Assassin’s Creed 2 to druga odsłona serii. Została wydana w 2009 roku początkowo na konsole Xbox 360 i PS3, a premiera na komputery odbyła się kilka miesięcy później. W grze wcielamy się w Desmonda Milesa, kontynuując przygody bohatera z pierwszej części gry.

Assassin's Creed Brotherhood

Więcej o Assassin's Creed Brotherhood

Assassin’s Creed Brotherhood to gra akcji z elementami składanki i gry przygodowej. Jest to druga część trylogii, w której to głównym bohaterem jest Ezio Auditore. Akcja gry rozgrywa się w Rzymie.

Assassin's Creed Chronicles: China

Więcej o Assassin's Creed Chronicles: China

Jest to pierwsza odsłona serii spin-offów w motywie gier Assassin’s Creed. Gra jest platformówką 2.5D, w której w to bohaterką jest Shao Jun, uczennica Ezio Auditore. Akcja gry rozgrywa się w Chinach w XVI wieku.

Assassin's Creed Chronicles: India

Więcej o Assassin's Creed Chronicles: India

Jest to druga odsłona serii spin-offów w motywie gier Assassin’s Creed. Gra jest platformówką 2.5D, która kładzi silny nacisk na aspekt skradania się. Akcja gry rozgrywa się w Indiach w XIX wieku i obrazuje konflikt pomiędzy asasynami i templariuszami.

Assassin's Creed Chronicles: Russia

Więcej o Assassin's Creed Chronicles: Russia

Jest to trzecia odsłona serii spin-offów w motywie gier Assassin’s Creed. Gra jest platformówką 2.5D, która kładzi silny nacisk na aspekt skradania się. Akcja gry rozgrywa się w Rosji w XX wieku podczas gwałtownych rewolucji i represji bolszewików o polityczną opozycję. Główny protagonista to Nikolai Orelov.

Assassin's Creed Freedom Cry

Więcej o Assassin's Creed Freedom Cry

Assassin’s Creed Freedom Cry (znane również jako Krzyk wolności) to samodzielnie rozszerzenie do gry Assassin’s Creed IV: Black Flag. Akcja rozgrywa się na Saint-Domingue, a głównym bohaterem jest Adewale.

Assassin's Creed Liberation HD

Więcej o Assassin's Creed Liberation HD

Assassin’s Creed Liberation HD to konwersja pierwotnie wydanej Assassin’s Creed III: Liberation na przenośną kosnolę PS Vita. Akcja gry rozgrywa się w latach 1765-1780, a główną bohaterką jest Aveline de Gandpré.

Assassin's Creed Odyssey

Więcej o Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey to kolejna, jedynasta już, część z serii gier Assassin’s Creed. W grze wcielamy się w jedną z dwóch postaci: Aleksiosa lub Kassandrę, a sama akcja gry rozgrywa się w antycznej Grecji.

Assassin's Creed Origins

Więcej o Assassin's Creed Origins

Assassin’s Creed Origins to dziesiąta, główna odsłona z serii gier Assassin’s Creed. Akcja gry rozgrywa się w starożytnym Egipcie, a opowiada o początkach bractwa Asasynów.

Assassin's Creed Revelations

Więcej o Assassin's Creed Revelations

Assassin’s Creed Revelations to szósta gra z serii Assassin’s Creed. Gra została wydana w 2011 roku i została udostępniona na PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC. Gracz wciela się w Ezio Auditore da Firenze, mistrza asasynów, który musi zbadać Konstantynopol i jego okolice, jednocześnie chroniąc go przed siłami templariuszy i osmańskich.

Assassin's Creed Syndicate

Więcej o Assassin's Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate to historyczna przygodowa gra akcji z otwartym światem osadzona w Londynie w Anglii w epoce wiktoriańskiej. Gra jest kontynuacją Assassin’s Creed Unity i została wydana 23 października 2015 roku.

Assassin's Creed Unity

Więcej o Assassin's Creed Unity

Assassin’s Creed: Unity to przygodowa gra akcji z popularnej serii Assassin’s Creed. Data premiery to 11 listopada 2014. Jest dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. To siódma część słynnej serii Assassins Creed. Jest to pierwsza odsłona serii przeznaczonej wyłącznie dla posiadaczy pecetów i konsol ósmej generacji.

Assassin’s Creed Rogue

Więcej o Assassin’s Creed Rogue

Assassin’s Creed Rogue to gra akcji z elementami skradanki, która rozgrywa się w XVIII wieku w czasie wojny siedmioletniej. Gracze wcielają się w postać Shay’a Cormaca, asasyna, który zmienia swoje przekonania i zaczyna walczyć przeciwko swojemu zakonowi.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody