Strona główna » Newsy » Amazon Prime Gaming wrzesień 2022 – spore hity na początek szkoły

Amazon Prime Gaming wrzesień 2022 – spore hity na początek szkoły

Wszystko wskazuje na to, że początek roku szkolnego dla subskrybentów Prime Gaming będzie wyjątkowo obfity. Dla graczy Amazon przygotował aż 8 darmowych gier, wśród których znajdują się dwa spore hity – Assassin’s Creed Origins i Football Manager 2022.

Lista gier w Amazon Primie Gaming wrzesień 2022

Właśnie poznaliśmy tytuły gier, które otrzymają subskrybenci Amazon Prime Gaming we wrześniu. Zdecydowanie Amazon tym razem nie próżnował, bo oferta prezentuję się naprawdę interesująco. W ręce graczy trafi aż 8 gier na początek roku szkolnego. Największym hitem zdecydowanie jest Assassin’s Creed Origin, który zabierze nas do starożytnego Egiptu. Tytuł zawiera rozbudowany system walki oraz ogromną mapę, a przy tym oferuję rozgrywkę na kilkanaście godzin, dzięki całej masie aktywności pobocznych. Football Manager 2022 to z kolei idealna propozycja dla fanów piłki nożnej, którzy chcą poprowadzić własny klub sportowy.

Oto pełna lista darmowych gier dostępna od 1 września w Prime Gaming:

  • Assassin’s Creed Origin
  • Football Manager 2022
  • Śródziemie: Cień Mordoru – Złota edycja
  • The Dig
  • Defend the Rook
  • We. The Revolution
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: The Death Mask Collector’s Edition
lista gier Amazon Prime Gaming wrzesień 2022

Warto wspomnieć, że subskrypcja Amazon Prime to nie tylko dostęp do nowych gier i dodatków w ramach Prime Gaming, ale także możliwość zamawiania produktów ze sklepu bez ponoszenia kosztów dostawy. Oprócz tego subskrybenci mają dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali dzięki Prime Video. Wszystko to razem jedynie za 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Zwiastun Amazon Prime Gaming wrzesień 2022


Sprawdź: Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

5/5 - (15 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Assassin's Creed Origins

Więcej o Assassin's Creed Origins

Assassin’s Creed Origins to dziesiąta, główna odsłona z serii gier Assassin’s Creed. Akcja gry rozgrywa się w starożytnym Egipcie, a opowiada o początkach bractwa Asasynów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody