Strona główna » Newsy » Sierpniowa ekspresowa dostawa The Sims 4 – nowe ubrania, fryzury i scenariusz

Sierpniowa ekspresowa dostawa The Sims 4 – nowe ubrania, fryzury i scenariusz

Do The Sims 4 właśnie została wydana sierpniowa mini aktualizacja w formie ekspresowej dostawy. W grze pojawiły się nowe ubrania, fryzury, a także nowy scenariusz do rozegrania z kosmitami w roli głównej.

Przegląd sierpniowej ekspresowej dostawy do The Sims 4

Niespodziewanie po ostatniej aktualizacji The Sims 4, twórcy postanowili wypuścić paczkę nowości dla graczy, która zawiera m.in. nowe fryzury, ubrania, malunki na twarzy oraz nowy scenariusz “Kosmici porwali mi rodziców”. Sierpniowa ekspresowa dostawa dla The Sims 4 już jest dostępna do pobrania. Wystarczy uruchomić grę oraz przejść do zakładki “Dostawa The Sims” w ustawieniach.

Nowości sierpniowa ekspresowa dostawa The Sims 4

Aby zainstalować mini aktualizację, wymagane jest ponownie uruchomienie gry. Z powodu, iż jest to ekspresowa dostawa, nie ma potrzeby usuwania modyfikacji oraz tworzenia kopii zapasowych aktualnych zapisów. Aktualizacja jest dostępna dla graczy na komputerach PC, Mac oraz na konsolach PlayStation i Xbox.

Nowości w trybie tworzenia Sima

Najwięcej nowości sierpniowa ekspresowa dostawa do The Sims 4 wprowadza do trybu tworzenia Sima. Twórcy postanowili graczom podarować aż 9 nowych elementów, które już teraz można wykorzystać podczas tworzenia nowego Sima lub przebierając go w trybie życia. Ponadto do obecnych ubrań męskich twórcy dodali nowe wzory i wersje kolorystyczne. Oto lista nowości:

 • Licealny sweter
 • Licealny malunek na twarzy
 • Malunek na twarzy
 • Proste włosy średniej długości
 • Włosy kręcone
 • Nowe ubrania męskie
  • Koszula turystyczna
  • Spodnie z mankietami
  • Szorty turystyczne
  • Podwinięte koszule
 • Nowe wzory i kolory do obecnych ubrań męskich
Nowe fryzury sierpniowa ekspresowa dostawa The Sims 4

Nowy scenariusz do The Sims 4 – Kosmici porwali mi rodziców

Wraz z najnowszą ekspresową dostawą, do gry został dodany nowy scenariusz o nazwie “Kosmici porwali mi rodziców”. Zdecydowanie jest to wyzwanie szczególnie skierowane do posiadaczy najnowszego dodatku The Sims 4 Licealne lata, ale jest dostępny dla wszystkich, którzy posiadają podstawową wersję gry. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje związane z nowym scenariuszem.

Scenariusz The Sims 4 kosmici porwali mi rodziców

Opis: Nastolatek lub nastolatka musi zaopiekować się młodszym rodzeństwem po tym, jak rodzice wraz z rodzinnym portfelem zostali porwani przez kosmitów! Na szczęście kosmici pozostawili uprzejmą notatką: rodzice zostaną zwróceni, gdy dzieci polepszą swoje oceny i zarobią trochę simoleonów. Czy ten/ta nastolatek/ka podoła?

Zacznij od: 1 nastolatek, 1 dziecko i 1-6 młodych dorosłych lub starszych Simów

Zakończenie historii: Zbierz fundusze i wychowaj dziecko przed zmianą grupy wiekowej

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody