Strona główna » Zapowiedzi » Back 4 Blood – nadchodzi następca Left 4 Dead

Back 4 Blood – nadchodzi następca Left 4 Dead

Zbliżamy się do premiery nowej gry Back 4 Blood, która czerpie garściami ze znanej serii gier Left 4 Dead! Za jego produkcję odpowiedzialne jest studio Turtle Rock Studios. Studio wcześniej tworzyło właśnie Left 4 Dead. Nowy tytuł został uznany za duchowego następcę L4D.

Back 4 Blood – szczegóły

Gra nastawiona jest przede wszystkim na kooperację dla 4 graczy jednocześnie i dla 8 graczy w trybie PVP. Głównym zadaniem w grze jest pokonanie kolejnych hord zombie w post apokaliptycznym świecie, gdzie większość ludzi została zainfekowana pasożytem, prawdopodobnie obcego pochodzenia.

Back 4 Blood - rozgrywka

To co odróżnia grę od serii Left 4 Dead to karty. Gracz będzie dobierał je na początku każdego poziomu. Karty te mają stawić ważne element gry, ponieważ dostosowują elementy rozgrywki, w tym poziom zdrowia, wytrzymałości i obrażeń zadawanych przez gracza. Zgodnie z tymi ustawieniami gra będzie automatycznie dobierała liczbę dodatkowych wrogów, aktywować efekty takie jak mgła oraz powiększać rozmiar chordy.

Zapowiedź i data premiery Back 4 Blood

Back 4 Blood – zapowiedź i data premiery

Gra będzie dostępna na platformach Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Gra w dniu premiery kosztować będzie 199 złotych w podstawowej wersji, 299 zł w wersji Deluxe oraz 329 zł w wersji Ultimate. Premiera zaplanowana jest na 12 października 2021 roku.

Poniżej możecie również zobaczyć oficjalną zapowiedź gry:

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Back 4 Blood

Więcej o Back 4 Blood

Back 4 Blood to strzelanka FPS, która została przygotowana przez twórców Left 4 Dead. Gra swoją mechaniką nawiązuje do pierwowzoru i czerpie z niej wiele rozwiązań.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody