Strona główna » Newsy » Nowy zwiastun Back 4 Blood na komputery

Nowy zwiastun Back 4 Blood na komputery

Kilka dni temu opublikowany został nowy zwiastun gry Back 4 Blood, czyli następcy kultowego Left 4 Dead. Na zwiastunie prezentowane są najważniejsze udogodnienia dla graczy komputerowych.

Premiera Back 4 Blood już w październiku

Left 4 Dead 2 nigdy nie doczekał się swojego godnego następcy. Aż do czasu ogłoszenia nowego tytułu od Turtle Rock Studios – Back 4 Blood. Najnowsza pierwszoosobowa strzelanka czerpie garściami z L4D, a sama zmiana nazwy wynika z powodów czysto prawnych. W związku z tym najnowszy tytuł powinien uradować wszystkich fanów Lefta.

Gra oferuję tryb fabularny wieloosobowy dla maksymalnie czterech graczy. Fabuła gry rozgrywa się po wybuchu epidemii, która sprawiła, że po ulicach błąkają się chordy zombie. Gracze mają za zadanie przechodzić kolejne etapy walcząc z zombiakami nie dając się przy tym zabić. Postacie i fabuła jest zmieniona względem Left 4 Dead, ale podstawa gry została praktycznie taka sama.

Powrót 4 Blood premiera

Premiera Back 4 Blood zaplanowana jest na 12 października 2021 roku. Gra ma pojawić się na komputerach PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

Najnowszy zwiastun Back 4 Blood

Kilka dni temu na oficjalnym kanale YouTube NVIDIA GeForce opublikowany został nowy zwiastun Back 4 Blood. Pokazuje on najważniejsze cechy gry na komputerach m.in. możliwości graficzne oraz możliwość grania z graczami z innych platform (crossplay). Oprócz tego zwiastun zdradza, że w Back 4 Blood będzie można grać w rozdzielczości 4K, na monitorach ultrapanoramicznych, nie będzie limitu klatek, a gra będzie oferować spore możliwości ustawień graficznych oraz wsparcie dla DLSS.

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Back 4 Blood

Więcej o Back 4 Blood

Back 4 Blood to strzelanka FPS, która została przygotowana przez twórców Left 4 Dead. Gra swoją mechaniką nawiązuje do pierwowzoru i czerpie z niej wiele rozwiązań.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody